Problem - chybička krásy

Príspevok v téme: Problem - chybička krásy
Chlpačik

čaute.. mam taký problem. možno sa vam to bude zdať nepodstatne, alebo smiešne, trapné... ale skusim. Mám nového priatela, asi 3 mesiace. Všetko funguje tak ako má, aj v posteli. Problém spočíva v tom, že je dosť iniciativny a chcel by vyskušať každú polohu -to mi až tak nevadí - skôr to, že sa vyhýbam poloham "zo zadu", kvôli mojej "chybičke krásy." On to nechápe, ja mu to zas nedokážem vysvetliť. Chybička spočíva v tom, že mám hormonalnu poruchu, čiže mám viac mužských hormonov a chlpky na zadku... Určite vie, že ich tam mam, hladka ma a jedno s druhým,musí to cítiť, ale nedokažem prekusnuť, že by sa na to ešte musel pozerať. Moc ma to trapi, neviem, čo s tým. Neviem si predstaviť depilovať zadok.. Viem, že su na to aj hormonalne lieky, ale bojim sa, že moc priberiem. Čo s tým? Ďakujem za každu radu.

Chlpačik

To ja neviem a pýtať sa ho to nebudem.. Bývalý s tým nemal problem, to sme boli spolu ale 4 roky a toto je čerstve a je mi to dosť trapné. Pokožku mam svetlu, chlpky tmavo hnede. všetko ostatné holím, len ten zadok sa mi zdalo blbé holiť...

a co tak...?

Vtipne by bolo, keby si bola po celom tele na tmavo chlpata a len na zadku blond:D, sak to odfarbenie chlpkov na pokozke je na to, aby tie chlpky praveze neboli tak vidiet. Pokozka je biela/svetla, ci ty mas tmavu plet? To uz by bolo fakt divne...tak teraz neviem. Alternativa, ze tvojmu priatelovi by sa lubili tie tmave chlpky vzadu neprichadza do uvahy, ked sa nepaci tebe?

Chlpačik

no vidiš, to ma nenapadlo. to by som zvladla aj sama pri zrkadle. konečne nejaka alternativa, ktorá stoji za zamyslenie. diki moc. ale asi bude vtipne, ked som tmava mat na zadku blond :-D ale nevadíí

a co tak...?

Tak si ich daj odfarbit, no neviem si predtavit za akych oklnosti, asi ze by ti s tym nejaka kamoska pomohla napriklad, ak by si to nevedela sama. Ale to len tak tipujem, lebo neitkroi ludia si vraj nechavaju odfarbovat chlpy n nohach a rukach, aby ich nemuseli holit.

Chlpačik

Ano, robili mi testy...Nechcem to holiť, vieš jak to bude vyzerať za par rokov? Tvrde pichlavé chlpky ešte aj na zadku a isto budu ešte hustejšie...to nikdy.

Lea777

a preco si ich ziletkou normalne neoholis? tak ako spredu. vsak na tom nic nie je. a ako vies, ze mas viac muzskych hormonov? robili ti hormonalny profil? vela zien ma tuto vec, moze to byt len dedicnost, nemusi to byt hormonalna porucha