Prosim poradte mi,som zufala :(((

Príspevok v téme: Prosim poradte mi,som zufala :(((
mimussenQa

takze na zaciatok,milujem svojho priatela a aj on miluje mna,niesom nejake rozmaznane decko to podotykam popredu.Som z mojim priatelom skoro rok a vsetko perfektne funguje.ked sme sa isli milovat bolo to nieco uzasne boli sme spokojny obaja,ale jedine mi v tom chybalo.nieze by som si to neuzivala to nie.bolo to super lenze nase milovanie vyzerlo takto: pride,chvilku sa bozkavame,potom mu ja spravim oral a hned ideme na sex.doteraz mi to nevadilo ale z odstupom casu mi zacala vadit ze to neni tak ako u inych parov,ziadna krasna predohra,ziadne hranie sa so mnou,no nic.a ked som sa ho nato spytala jednoducho mi povedal,ze prepac som jebnuty...neviem co robit,ale ak to takto pojde dalej prestanem mat chut na sex.milujem ho v ziadnom pripade ho nechcem zranit len toto mi uz zacina vadit..:( prosim poradte mi co dalej.a nechcem tu vidiet take nazory,ze kup si vibrator,alebo najdi si niekoho ineho.rok spolu zijeme takze sme spolu vkuse cely cas nemam dovod hladat ineho.prosiiiiiiim co dalej:(

carbo

Ak si dostatočne vlhká a on dosť tvrdý nevidím problém v tom ísť rovno na sex, predohra by vám mala dať čas pripraviť sa na súlož, netreba ju umelo naťahovať.
Veď milovanie nemusí byť hneď od začiatku divoká jebačka, počas pomalej súlože sa môžete hladkať, bozkávať, šepkať si ako sa ľúbite, skrátka presunúť predohru priamo do sexu. Netreba sa riadiť tým čo robia iní, alebo tým čo čítaš v Harlequinovi.
Okrem toho dohra je podľa mňa ďaleko dôležitejšia, pred sexom je každý chalan romantik, ide o to či sa po sexe odvalí a zaspí, alebo sa ti venuje.

Michala11111

ved sa s ním o tom porozprávaj a jednoducho ked už bude chcieť "ísť na to" tak mu nedovol povec že ešte nie že sa chceš ešte boskávať. Otvorene mu povec že tebe to takto nevyhovuje. Niekedy mám aj ja ten problém ale tak priatelovi poviem, ešte nie a hotovo dalej sa boskávame, hladkáme...

mimussenQa

on nezacne,aj bez oralu to bolo taketo..neviem on ako keby sa bal ja nerozumiem cim to je:( a ked som ho vyprovokovala,tak jednoducho nic,povedal ze uz chce ist na sex a bolo to.