Sledovanie profilu byvalej lasky....!!!

Príspevok v téme: Sledovanie profilu byvalej lasky....!!!
TimeaSSS

Je to uz pomerne dlha doba co nie sme spolu .... Vyse pol roka. No ja mam stale akoby "potrebu" sledovat jeho profil .... Uz to nie je ani tak zo ziarlivosti ze ma novu priatelku -tak ako to bolo na zaciatku , len ma stale zaujima ako pokracuje jeho zivot... On ma uz nekontaktuje, co ma dost mrzi . Z priatelov si ho vymazat tiez nechcem ,,pretoze pred tym sme boli velmi velmi dobrí kamarati pokym medzi nami boolo aj nieco viac. Casto premyslam o tom ako sme sa spoznali .... A myslim , ze az podozrivo CASTO nanho staleee myslim . Ale preco ked uz nie sme spolu?:-( a nikdy nebudeme...
Stavalo-stava sa , aj vam ze mate stale nutkanie stedovat jeho profil, co robi a komentuje na facebooku napriklad.. Ci len ja som taka ?:/ Budem vdacna za vase rady a nazory.....

anikaBA

ahoj, podla mna je to normalne, teda bezne...ja som sa s frajerom rozisla pred 3ma rokmi, bol to moj prvy a zatial aj posledny a stale sledujem jeho profil..aspon raz za mesiac:D ja neviem preco..

nicnove

som rada, ye nie som sama, co robi taketo veci. A ver tomu, ye poynam kopu bab co to robia tiez, len to podaktore nepriznaju. Myslim, ze to laka, ked mas moznost tieto veci bez problemov vidiet

hmka

ennnda, to ti sice nenapisem, ale tam, kde som nanho nadabila, tak ma napisane v profile, ze je zenaty, ked mas teda obavy, ze ta obhana niekto, kto by mohol byt zenaty...

ennnda

pre hmka: ten tvoj bývaly expriateľ čo si potom zistila, že je ženatý to z ktorého mesta on je, veľmi by mi to pomohlo

hmmmm

aj ja mám taký problém aj ked s nim uz nechodim 3 roky,ale stale ma zaujima ako sa ma a co robi aj ked neviem na co mi to bude,mna ma na haku ani nenapise. ale casom zacinam zistovat,ze mi to je jedno nech si robi co chce,ale obcas to na mna pride tiez.

hmka

lluullu nechcela som, aby to vyznelo ako ohovaranie, ale prvy dojem je prvy dojem a ten moze clovek na toho druheho urobit len raz. Aj ked to boli len fotky... Co je inteligentna, to neviem, nemyslim si, ze ma VS vzdelanie, aj ked to nie je podmienkou inteligencie, ale inteligentny clovek by hadam mohol vediet, ze za ciarkou, bodkou a podobne sa robi jedna medzera... Keby bola inteligentna, snad by jej to dokliklo. Ja posudzujem cloveka aj podla toho, ako pise... No a skvela v posteli pri dvoch malickych detoch, neviem, neviem, ci to ma kazdy den ako so mnou:)) Ale ved to je jedno. Chcela som napisat len to, ze nema zmysel sliedit v minulosti. Chlapov je vela a aj stokrat lepsi, ako boli byvali. Ja som rada, ze som s nim neostala, rodila by som ako ceresna a trcala doma pri detoch. Brrr. Mam cas. Neboj, prejde ta to, akonahle si najdes noveho.

lluullu

hmka, asi ta druha je prijemna povahou, mila, inteligentna, mozno skvela v posteli:P vsetko nie je len o krase, lebo v starobe z nej vela uz neostane ale vztah ostava