Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ulcerózna kolitída

allex

pre RNG : píšem len to čo mi povedal lekár ... on mi k tej to diagnóze nepovedal v podstate nič... ak máš nejaké konkrétne informácie napíš mi ich prosím na môj mail... budem určite veľmi rada :-)
Čo konkrétne patrí medzi jemné vlákniny,? lebo budem úprimná, už som z toho jeleň a totálne vyčerpaná..... ďakujem
111allex@azet.sk

allex

pre RNG : píšem len to čo mi povedal lekár ... on mi k tej to diagnóze nepovedal v podstate nič... ak máš nejaké konkrétne informácie napíš mi ich prosím na môj mail... budem určite veľmi rada :-)
Čo konkrétne patrí medzi jemné vlákniny,? lebo budem úprimná, už som z toho jeleň a totálne vyčerpaná..... ďakujem
111allex@azet.sk

RNG

rozne zapaly creva , vredy, kolitidu atd som adresovalv prispevkoch
-odkaz odstránený-.

Dolozit mozem len, ze na vyhojenie criev pomomaha brat hojive aloe vera a Triphalu.

Takzvana bezzvyskova dieta je hlupost, lebo pri nej sa creva nemozu ocistit od toxinov a s tym sa coraz viac zamori cele telo.
Naopak, treba jest velmi jemne vlakniny, ktore maju vysoku absorbcnu schopnost a aj mechanicky mikromasiruju steny criev, co pomaha zvysit cirkulaciu a urychlit tym hojenie.Vynesenim toxinov z tela sa zaroven znizuje zapal nimi sposobeny.
Priklad su napr ciste psylium, jablcne pektiny , modifikovane citrusove pektiny ma arabinogalaktany.

allex

ahojte... ja som cca pred rokom a niečo začal krvácať, najprv sa to liečilo ako hemoroidy,ale nepomohlo, tak si ma hádzali od jedného lekára k druhému... pridala sa k tomu chudokrvnosť,nadúvanie, bolesti brucha.. pred cca 5 mesiacmi silné bolesti hlavy, únava, niekoľko mesačné hnačky ... a tak sa to začalo kopiť. Išla som k inému lekárovi a ten mi našiel polypy.poslal ma na kolonoskopiu a tam som sa dozvedela, že polypy sú vlastne vredy ..a mám UC... Teraz som začala užívať tabletky 4x2tb. a držím dietu.Akurát len neviem čo všetko môžem a čo nie... lekár mi dal do ruky tenkú brožúru a povedal, aby som si ju preštudovala. Nič konkrétne som sa v nej nedozvedela. Viem, že momentálne nesmiem jesť nič čo zanecháva stopy v čreve...

jajkafr

ahoj ja by som chcela vedieť aké si mala príznaky... lekárka má u mňa podozrenie na ulceróznu kolitídu alebo na crohnovu chorobu je to ešte v štádiu vyšetrovania

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.