ktora banka?

lost

Tatra Banka je naozaj divna.

2. je tam jedna pokladnicka v jednej malej pobocke, ktora je neprijemna a uplne z nej vyzaruje ze 'co tu zase chces'

ale najhlavnejsie:
1. maju priliz amatersky ibanking
a priliz vela technickych prestavok

mate59

Ak máš u ČSOB uloženú istú sumu na nejakom produkte /fond,termin. vklad,..../ vedenie účtu /balík Pohoda/ je úplne zadarmo.

ivana45

Mam ako bezplatne (zatial) Mbank - som spokojna. Zakladam si aj konto v Ingbank.
Silne nehoraznosti som prezila v Tatrabanke, ale tej sa nemozem uplne zbavit, mam tam hypoteku. Opakovane mi tam na jasne polozenu otazku do oci klamali, tak im aspon robim zlu reklamu, kde sa da. teraz tu.
Nedavno som uzasla nad drzostou pracovnika v CSOB, samozrejme v moj neprospech, kakze aj CSOB sa prave zbavujem. Len to tak dlho trva, kym presmerujem vsetky tie toky...

lost

Nechapem ako ludia "ochotne" platia banke ...

platit im za to ze u nich mozem odlozit peniaze (by povedal clovek co vidi veci negativne)

ale clovek co vidi veci pozitivne by povedal ze:
"oni zarabau z mojich penazi a ja im este mam za to platit?"

:D

da sa povedat ze "ved je to len 50 centov, maximalne jedno ojro mesacne' - to je v pohode...

ano lenze ked takto povie 2 000 000 ludi na celom slovnesku tak... ;)

nejde ani tak o cenu, skor o princip jednania s klientom... a princip ako sa klient postavi k tomu 'len' jednemu euru.. euro sem, euro tam, euro hentam, a potom za 1 zivot odide tolko eur, ze by si dany clovek mohol dopriat dovolenku.. to nie je ani 'chamtivost' ale 'many manazment' :D

banka potrebuje mna, nie ja ju ;)
- to mi dava extremnu vyhodu nad "systemom"

lost

biopichh

Byt tebou, dal by som si ca ucet peniaze, aby som bol v pluse, dajme tomu 10 eur a potom napisal list riaditelovi bnaky ze "dlzite mi peniaze, prosim, dostavte sa ku mne cim skor, chcem si o tom pohovorit"...

a potom zavrel ucet...

ked uz zacali takto blbnut, tak by som si ich krasne vychutnal :)

biopichh

no par mesiacov mi na ucet nechodili peniazky nechala som na ucte peniazky z ktorych mi mozu tahat poplatky mesacne... len dnes zvoni postarka ze mam pokutu 15 eur za precerpanie...ja som si neuvedomila ze tam uz mi nemaju asi co stahovat tak som na ucet ani nechodila. predtym som nemala ziadne take problemy s bankou nikdy ma nepokutovali aj ked sa stalo ze som bola v minuse. Mam tatra banku :-/ tak teraz uz nic musim zaplatit a zrejme si zrusim aj ucet toto ku stastiu nepotrebujem...nedost ze maju vysoke mesacne poplatky uz sa ohanaju aj pokutami. Tatru mam asi 4 roky no toto je pre mna novinka....

AdamKrt

aknitka:

pracujem, nakupuje sa vo vacsom, je to lacnejsie. Rozky nekupujem. Mam zasobu muky, peciem si vlastny chlieb.
-----------
mBank ma moznost si aj vygenerovat historiu transakcii na ucte. Nieco ako vypis - do PDF.

Ma okamzite nastavovanie limitov na kartach pre rozne druhy operacii. Napr. zablokovanie, ci nastavenie minimalnej sumy pre online nakup. Da sa nou platit vraj aj cez internet. Vyhoda je, ze pred platbou sa moze povolit platenie kartou, po zaplateni zakazat. Pri zalozeni aj sporiaceho eMax konta mate druhu kartu zadarmo, uroci sa slusne na vklad bez viazanosti a mozete z nej platit zadarmo, alebo vyberat za poplatok. Na mKonte mozete vyberat zadarmo, ale len 3x v mesiaci tusim.

Pre iny terminak v inej banke si mozete zalozit napr. ING Konto. Pre osobny vyber na pobocke si staci niekde zalozit napr. vkladnu knizku a presunut na nu peniaze. Inak ma mBank dost vysoke limity, alebo karty bez limitu /ak si to nechate nastavene/.