chcem spat byvaleho

Príspevok v téme: chcem spat byvaleho
lenkazv

Ahojte,
chcela by som sa s vami podelit o moj pribeh. Pred 3 mesiacmi som sa po 5 rokoch rozisla s priatelom s ktorym som byvala v spolocnej domacnosti. Dlhsie sme mali komunikacne problemy, nasiel si kamaratku, ale viem ze hranica ich kamaratstva bola prekrocena a nejak som to nevedela prezit. Velmi ma mrzelo ze nase problemy sme nevedeli riesit spolu a on ich riesil takymto sposobom. pritom ta baba je zadana a nedavno sa so svojim priatelom stahovala do spolocneho bytu. S mojim ex sme sa asi tak mesiac vobec nekontaktovali, mala som pocit ze sa citim dobre, trapilo ma sice to co sa stalo ale nejak som sa snazila sa nad to vsetko povzniest. Potom sme sa jedneho dna opat stretli, uz ani neviem pri akej prilezitosti, pozval ma na obed, potom na dalsi a nakoniec sme spolu stravili vikend na ktory budem asi este dlho spminat. A tam sa vo mne nieco zlomilo. Uvedomila som si ze ho stale milujem, ze som urobila chybu a nemala som konat unahlene. Vsetko som mu to povedala a jeho odpoved bola ze on nevie co chce, boji sa ku mne vratit aby sa neopakovali stare trapenia a chyby ktore sme vo vztahu robili, atd. a ze jednoducho potrebuje cas a nemam na neho tlacit. Ale zda sa mi ze od tej doby sa nieco zmenilo, nikam ma nezavola a stale sa stretava s tou svojou kamaratkou s ktorou tvrdil ze nic nema, iba ze si s nou perfektne rozumie. Neviem co mam robit, ci cakat ako sa rozhodne, alebo uplne s nim prerusit vsetky kontakty a nestratnut sa s nim ani si s snim nepisat (to mam pocit ze by bolo pre mna asi najlepsie, strasne sa trapim ked mi pise kam ide cez vikend, atd. ked viem ze tam sme predtym chodili spolu), ale na takyto krok nemam asi tie spravne gule a bojim sa ze by som ho od seba iba viac odohnala. Neviem co robit, som z toho zufala a rozmyslam aj nad navstevou psychologa. Navyse som nedavno prisla o pracu a tato moja situacia mi moc na nalade a pozitivnom mysleni nepridava. Poradte prosim ak ma niekto podobnu skusenost. dakujem

lenkazv

kym sa neprevalilo toto s tou babou nikdy som nemala pochybnosti o tom zeby mi nehovoril pravdu, ale ked sa uz raz cosi take stane cervik pochybnosti je tam vzdy

katalinka

neviem čo miluješ viac ....jeho, alebo predstavu o ňom
sama si napísala že si mu neverila a ani teraz mu neveríš tak asi je niekde škriatok začarovaný.... :-)

lenkazv

ovecka asi by sa to nemalo stavat ale stava sa ze uz clovek nevie kudy kam a sype sa vsetko naraz a potom robi veci ktore nekor lutuje, ja viem ze mi teraz chyba a lubim ho, a za tu dobu co som bez neho som si uvedomila ake chyby som robila, len on si to zial asi neuvedomil :(

0vecka

ja sa v tom moc nevyznam ale take vracanie sa spet to uz nieje o tom ze by si ho milovala vsak sama si priznala ze ste mali problemy a nakoniec ste sa aj rozisli preco si myslis ze druhy krat to pojde??? a ak to pojde tak to bude len o tom ze bez seba vam nieje idealne a spolu tiez nie .. si myslim ze taky trvaly vztah by mal byt skor taky ze vobec neuvazujes o tom ze by ti bez toho cloveka bolo lepsie...

lenkazv

a to ze mi takto klamal aj predtym bolo pre mna horsie ako keby mi narovinu povedal ako sa veci maju a nezatlkal ako debil, to ma privadzalo a privadza do totalnej zurivosti

lenkazv

dakjem katalinka a neverim mu, lebo mi v suvislosti s nou klame, tak ako predtym mi v suvislosti s nou klamal, chcela by som mu verit, len asi sa to neda ked vzdy zistim ze mi nepovedal pravdu

katalinka

lenka
ty mu už neveríš a časom by si mu neverila už vôbec, máš šancu poučiť sa z chýb a ísť ďalej, každá bolesť človeka posilní, len ju musí vedieť prijať a keď sa ju naučí mať rád ona odíde...
ale toto čo teraz prežívaš, prežívame všetky, vždy keď máme vykročiť vpred...
tak urob ten krok a už sa neobzeraj vzad, zaslúžiš si oveľa viac,tak nepresviečaj, samu seba, že si stratila niečo, čo by ti chýbalo, ber to tak, že to odišlo preto aby mohlo prísť niečo lepšie
dopraj si čas, rob veci, ktoré si chcela a nemala si čas a skús aj tie, ktoré ťa nikdy nelákali, aby si vedela ako chutí život!
Veľa šťastia a hlavne začni deň s úsmevom :-))))

lenkazv

katalinka bude mat 30 a dovod nasho rozchodu bol taky ze sme spolu uplne prestali komunikovat, on bol nervozny, ja este viac, problemy v robote odkial ma prepustili, potom nova praca ktora bola strasne narocna a po 3 mesiacoch porobili organizacne zmeny a dovidenia, do toho ta jeho "kamaratka", proste som to neuniesla a nevladala som dalej preto som to vtedy riesila takto radikalne lebo som si uz sama zo sebou nevedela dat rady a ani s nim, nemala som silu na nic, a potom som si uvedomila ze to chcem spat, len uz to zial nejde, lebo s kamoskou sa stretava nadalej, viem ze neico spolu maju aj ked on tvrdi opak,....katka a dakujem za povzbudive slova, mas pravdu vo vsetkom co si napisala, musim sa pozbierat a fungovat dalej, aj ked je to tazke :(

katalinka

čo vlasne je tvoj problém....napísala si, že chceš niekoho späť, ale pre niečo ste išli od seba a kôli novej známej sa nikto spokojný vo vzťahu nerozchádza...
to čo bolo medzi vami viete len vy, kto mal na tom podiel viny, ukáže čas....
a myslí si, že by sa nič nestalo, keby si mu napísala aj ty....bola som v kine, skvelý film.....
alebo niečo podobné, naozaj ho chceš?
príde mi divné, že muž ...... koľko má vlastne rokov?