Kto sa prida?

Príspevok v téme: Kto sa prida?
matkaa

Ahojte tak blizi sa leto a rada by som schudla do plaviek, takze od zajtra zacinam ja nejem vela ale mam hrozne rada s;adke to je moj najvacsi problem sa toho vzdat :( a nejem pravidelne tak to treba napravit a trosku niakeho pohybu, kto zacne od zajtra so mnou? Mozme si pisat co budeme jest cvicit a tak aspon to mi trochu pomoze :).

zuzic

matka moze to byt tym ze mas svoje dni. vtedy moze vaha trosku stupat. alebo si nabrala svaly:) no ale hlavne sa nevaz casto to velmi deprimuje:) vdaka aj ja drzim palce:)

matkaa

Zuzic

drzim palce potom daaj vediet :))
ja som sa vazila a mam o kilo hore teraz neviem ci je to tym ze som jedla na tej nocnej v praci alebo preto ze mi zacali moje dni :(( ale pokracujem dalej a uz sa nebudem vazit :)

zuzic

caute:) ja som so sebou celkom spokojna tooolko pohybu mam:)) ale zacina ma bolet bedrovy klb takze bude nutena prestavka:( zda sa mi ze som aj nieco dala ale mam predsavzatie ze sa odvazim az o dva tyzdne takze som zvedava ci bude nieco dole:)) drzte palce:P

matkaa

Babuka tak to gratulujem :)) Ja sa vazim stale a vzdy je aspon o cosi menej a to som rada :)) ale tiez uz sa prestanem bo nahodou sa mi vaha zastavi a potom budem cela nestastna.

bubuka

ja sa nevazim, to sa mi nechce sledovat furt rucicku na vahe :) ja roste chcem na sebe vidiet nejake zmeny, lebo ako vravim, nevyzeram tlsto, len "prevysam" z gati a to je hnus :D ale inak,sa mi zda,ze previsam uz trolinka menej :D

matkaa

Baby ale mam taky problem, budem mat noocnu a prestavku mam o druhej v noci co si mam zobrat na jedenie take lahke co by som mohla? Bo nemozem byyt hladna :(

matkaa

To ja som zavislak na sladkostiach to musim doobeda bo potom by som sa napchavala aj vecer a vcera som uz po 18tej nejedla a zatial mam 1,8 kg dole joj az taka som stastna :) ked som sa odvazila a ukazala mi vaha menej :)) a vy co baby vazili ste sa? pochvalte sa :)). A podla mna si mozes dat tu pizzu bo tak ale mensiu porciu, ja si tiez dam niekedy nieco na co mam moc chut lebo keby nie by som s tym chudnutim niekedy asi rychlo prestala ;D.