Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto sa prida?

Príspevok v téme: Kto sa prida?
matkaa

Ahojte tak blizi sa leto a rada by som schudla do plaviek, takze od zajtra zacinam ja nejem vela ale mam hrozne rada s;adke to je moj najvacsi problem sa toho vzdat :( a nejem pravidelne tak to treba napravit a trosku niakeho pohybu, kto zacne od zajtra so mnou? Mozme si pisat co budeme jest cvicit a tak aspon to mi trochu pomoze :).

bubuka

ja neviem, ze by som si napriklad dala rezen alebo pizzu..akoze malicko toho,ale bolo by to to :) a sladkosti by som najradsej vynechala uplne, predtym som musela mat kazdy den nejaku tycinku,alebo proste nieco... teraz si mozno iba za den z niecoho odkusnem a kaslem na to :)

Pethula

Zalezi co presne pod tym kalorickejsie myslis :)? Ale tak ta strava ma byt vyvazena a ked mas dostatok pohybu tak urcite hej aj ja jem menej+vela vody len to cvicenie :/ a jem aj sladkosti ale snazim sa uz len doobeda a vy ako :)?

bubuka

snazim sa jest v mensich davkach, ale pravidelne. a pijem, vela vela za den vypijem + sa hybem - skackam, beham tak troska, brusakujem, rychlochodza, kliky, drepy...hocico ma napadne :D ale inak by som chcela vediet co sa toho jedenia tyka - mozem za den napriklad na obed zjest aj nieco kalorickejsie, ked potom ostatok dna jem same zdrave veci a robim hentie vselijake cviky, nie?

matkaa

Mne nejde o to ci vela vazim ale o to brucho a boky to ma stve..tak co holky ideme do toho :)? Sak chceme niako v tych plavkach vyzerat :))...