Mám chuť, ale nemožem sa urobiť...(muž)

Príspevok v téme: Mám chuť, ale nemožem sa urobiť...(muž)
šalalajla

Zdravým, mám taký problem...Ked sa s priatelkou nato vrhneme, mam nato strašnu chuť a strašne to chcem, no tak strašne sa sustredim nato aby som ju uspokojil a všimam si strašne veci okolo, napr jej vzdychanie, jej pohyby a uplne prestanem myslieť nato že sa chcem urobiť, moj penis ako keby znecitlivel a rozkoš prestanem citiť, čo vedie ktomu že sex končim stým že sa neurobým, priatelka je stoho smutna lebo si mysli že zato može ona..Možte mi niekto poradiť čo mam robiť, ako sa uvolniť a myslieť len na sex...
Budem rád ak mi poradite....

alsaia

zaujimalo by ma, ci sa to casom vyriesilo a co k tomu dopomohlo, ak ano, lebo s mojim priatelom mame taky isty problem, nemoze sa spravit aj ked sa neviem ako snazim a uz som zufala...:(((

šalalajla

Heinz-klátil:
No lenže ja mam problem sa sustrediť,može to byť stresom?

Otaz.kar:
Raz za den a niekedy ani to nie,proste nemam chuť...

Heinz-klátil

Tak už sa to tu na tomto fóre viac.-krát potvrdilo. Keď to moc chceš a moc sa sústredíš tak to nejde. Musíš sa uvolniť a nesústreduj sa na to toľko lebo to nepôjde. Viac sa už asi ani k tomu povedať nedá.
Vyskúšaj to a keď to nezaberie tak sem príď a napíš mi, že to nefunguje a ja vymyslím niečo iné :)