Tehotensky test

Príspevok v téme: Tehotensky test
stresujuca

Práve som si robila teh.test, pretoze moja menstruacia pred tyzdnom bola velmi slaba /co som nikdy nemala/a mam bolesti podbruska od vtedy.chcela som si byt ista ci niesom tehotna..urobila som si test a je tam napisane ze treba odcitat asi po 5 min.a ze po 10 min.uz nemame odcitavat. Tak som si po 5 min.pozrela a bola tam jedna ciarka..a vsak ale o 10 min som pozrela znova iba tak ked som to isla zahodit a bola tam strasne slaba druha ciarka..tak neviem co teraz..ako je to na tych testoch, ked som tehotna tak hned sa zjavi jedna ciarka a aj druha, alebo ta druha az neskor..prosim poradte, zajtra idem radsej pre tie bolesti gynekologicke..ale chcem byt uz konecne pokojna..

stresujuca

no dnes som bola u gynekologicky, povedala ze cystu nemam ani maternica neni zvacsena, ze tam nic nevidi ale dala mi nejake tabletky proti tej bolesti.takze mozno som len prechladnuta.aspon mozem kludne spavat :))

kvietok23

po dobrati antibiotik sa treba chranit este 7 dni, takze nemala by si byt tehotna. ale ja som takto po antibiotikach mala tiez slabu menstruaciu, ze vlastne skoro ani ziadnu, len som 2 dni spinila. a tiez uzivam HAK. sla som pre istotu na gynekologicke vysetrenie a nasli mi cystu...

jjjjjjjj

ved dva tyzdne je myslim dost dlha doba nato aby hak bola spolhaliva
alucka neviem preco takto reagujes. skoro vo vsetkych tvojich prispevkoch citit agresivitu, podrypacnost a buzeraciu. mas nejake koplexy...?

stresujuca

help..ja viem ze moze klamat ale uz som si ho robila dva krat a uzivam HAK /len som mala antibiotika preto stresujem, ale davala som si pozor, ale nic nieje 100%tne/ tak neviem, sak uvidime zajtra u gynekologicky co mi povie..

stresujuca

teraz som zistila ze ta druha ciarka zase zmyzla..takze myslim ze by tam zostala keby som bola tehotna..ale ostala len jedna ciarka..