Bolest bradaviek na dotyk

Kewin335

Dobrý deň vie mi niekto poradiť mam bolesti bradavky na ľavej strane a bradavka na konci je niečo biele .ďakujem v prípade radu za akým doktorom mam isť ďakujem za každú radu .

PaciPac

Zdravím... Mňa bolia bradavky už 2 týždne, som uprostred cyklu, čiže mám ďaleko po a ďaleko do ďalšej menštruácie. hak neužívam už viac ako rok. nikdy predtým ma ale pri menštruácii bradavky neboleli. a doktor len mávol rukou, že to prejde... takže ak niekomu bolesť bradaviek spôsobuje antikoncepcia, tak to jej gratulujem, lebo ja už nemôžem bezbolestne ani podprsenku nosiť...

hes

caute, som chalan a na dotyk ma bolia bradavky - mozte mi prosim vas niekto pomoct s tym co by to mohlo byt? napiste mi na e-mail dakujem.

blecha

vidím, že táto téma je už staršia, ale problém ten istý .... bolia ma bradavky - na dotyk. HAk neberiem, ale je pravda, že som pred menštruáciou. Bude to z toho?

jajjULKA

par dni dozadu ma zacala boliet laba bradavka.. hlavne na dotyk. z nicoho nic. hak neberiem,... z coho by to mohlo byt?

_nikusik_

ahoj, mozete mi poradit, ze z coho ma mozu bolet bradavky na dotyk? beriem uz vyse polroka HAK a v prvy den menstruacie som mala s priatelom sex a 2dni predtym som prestala anti brat, kedze som mala 7dnovu pauzu.. moze to byt rastom alebo nebodaj tehotenstvom ? :(
dakujem za odpoved

luckaaaaaaaa

mna tak bolia pred menstruaciou.. a nielen na dotyk. to je taka hnusna bolest, ze ma to skoro nuti skriabat si bradavky:( pomaha,ked si dam na ne nieco studene... napr. uterak namoceny vo vode.

luckaaaaaaaa

mna tak bolia pred menstruaciou.. a nielen na dotyk. to je taka hnusna bolest, ze ma to skoro nuti skriabat si bradavky:( pomaha,ked si dam na ne nieco studene... napr. uterak namoceny vo vode.

andrejkaaa

onaaa podla mna je to z tej HAK..ja uzivam hak uz 3 rok a zrazu mi zase narastli prsia z nicoho nic a este k tomu som mala strasne slabu menstruaciu co nikdy nemam..som sa uz bala ale niesom tehotna.tak asi mozu trosku tie hormony blbnut v tvojom tele :) neboj tehotna nebudes.