nakupovanie s manželom

usiko

ze preco zeny z bodu do bodu?

teraz to ru citam, v knihe....lebo v jaskyni, alebo v blizkosti jaskyne, kde bolo viac zien, si tam jedna prisla k druhej, daco si porozpravali, podisli k dalsej, vratili sa a tak, podisli dalej, pooberali dajake bobule, zanadavali na muzov, zase sa odpojili, ....pripojili k inej skupinke a tak....no a vlastne pre nich bol den uzasny, lebo si pokecali, ale pre muza je toto zabijanie casu...takisto ako neustale pozeranie tovaru, ktory si nekupim...

dobra vila

Usiko, celkom dobra teoria, ale vies mi vysvetlit, ze preco mi potom rady nakupujeme?! :D Akoze zeny boli zvacsa v tej jaskyni, ze? Cize bod A. Tak preco rady chodime z bodu A do B, z B do C atd?? :D

Inac, vazne, chlapi su v tomto ako vidim uplne rovnaki. Ja tiez nehorim vasnou, co sa nakupovania tyka, ale ked idem, tak si rada popozeram veci v pokoji, povrtam sa a podobne. Chalani nie, to je jasne, preto ich treba setrit :P.

Avsak som rada, ze nemam chalana ako uzivatel meateat - wow, chlapce, kde si sa naucil takto inteligentne rozpravat, no comment k tebe, vazne.

Ja s mojim priatelom tiez nechodim nakupovat, alebo velmi ojedinele, zvycajne skocim s kamoskou, sama, alebo s mamkou, pretoze ona je najlepsia kriticka a hned povie, co mi sekne a co nie. Ano, ja proste potrebujem pocut nazor ineho, ked si vyberam oblecenie - najma ked si idem kupit nieco slavnostnejsie, alebo nohavice, nenavidim si vyberat nohavice!! No, a ten nazor potrebujem - hlavne mamin :D.
Priatela vlacit nechcem, chalani sa aj tak nevedia dobre vyjadrit k nakupom, takze ich fakt treba nechat. S nimi treba ist, len ked oni si chcu nieco kupit a poziadavaju vas, aby ste sli s nimi.
Ja osobne by som isla v pohode nakupovat so svojim chalanom, pretoze jemu sa musim, teda chcem najma pacit, tak nech si on povie, co mi svedci a v com som pre neho chutna.
Ono tie nakupy su pre mna vazne lepsia zalezitost, ked to robim s niekym. Pre vas nie? Svoje veci si vybavim sama, ale pokial ide o tie nakupy, radsej idem s niekym, ako sama.

A este nieco... kym sme mlade, tak mame kamosky, mamky a co ja viem co este, ale vydate zeny sa uz moc s kamoskami neflakaju, tak ti manzelia by vazne mohli urobit sem-tam taku obetu a ist s nimi. Ved zenicky chu byt aj tak atraktivne pre svojich panov a nie pre ineho! My sme ine, ako chlapi, ktorym v strednom veku prepne a zacnu sa obzerat za inymi. Tak vazeni pani, chodte s vasimi zenickami, povedze im, co sa vam paci, ake ich chcete mat a obzerajte si tie vase, a nie mlade pipiny!

AdamKrt

Mne povedala priatelka, ze so mnou rada nakupuje, pretoze jej viem vzdy dobre a vkusne poradit. Uz niekolkokrat som jej pomahal pri vybere oblecenia a vo vacsine som aj dobre trafil. Pobehame tolko obchodov, ze uz nevladze a mne to nevadi. S nou by som behal kludne aj dalej...

Hnedoocka30

Matkaaa, nie si sama...ja mam ten isty problem. Ked si kupujem oblecenie, je to nocna mora. Nielen, ze mi nevie povedat, co mi pristane, on by bol najradsej keby to z vesiaka prasnem rovno do kosika a utekam k pokladni. Ked si vyberam kozmetiku, tak pri mne nedockavo dupka, zvlast sampony, tam sa napocuvam, ze co je na tom tak zlozite...a preco si nekupujem stale ten isty ;) Aaaale, ked sa dostaneme do oddtelenia ovocia a zeleniny, tam by aj spaval...ten moj ovocnicko ;)

Airiana

ano presne tak, nieje blbec, je to muz...je to uplne normalne, ale aj pre niektore zeny je vycerpavajuce nakupovanie a ja osobne nakupovanie neznasam, idem len ked je nieco nevyhnutne takze to viem pochopit...
radim chodit s nejakymi kamaratkami nakupovat, ktore sa v tom vyzivaju,pre muza je to utrpenie

meggy10

toto idte som mala aj ja, uzz som to nemohla pocuvat jeho:uz to zober a zaplat, uz podme, je mi teplo...a s nim na nakup uz nechodim nech si kupuje sam s jeho mamkou a ja si kupujem sama.

meateat

Moja ty si blba ked chodis nakupovat s nim.
Moja frajerka rozhodne musi chodit sama. ako kazdy normalny chlap nenavidim nakupovanie a hlavne 100 rocne vyberanie.
Kurnik sak farbu na hlavu si davas stale rovnaku, tak co nad tym motas.
Jaaaaaj zamysli sa, on nie je blbec, on je uplne normalny.