Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné a stravovanie

lenkaa123456

na typicke akne, ktore sposobuju hromony nepomoze nic iba zmena hormonov. a zaludok a traviace ustrojenstvo ma vplyv na stav nasej pokozky, nechtov vlasov a pod. vsetko co do seba dame, sa ukaze na povrchu. nasa plet, nechty a vlasy su obrazom nasho vnutra. a aj keby to tak nebolo nahodou, clovek sa ma stravovat zdravo a starat sa o svoje telo.
ja od kedy som zmenila stravovacie navyky a jem zdravo, plet sa mi vyrazne zmenila

lenkaa123456

vynechat : vsetky zivocisne tuky, oleje, vyprazane jedla, bielu muku - pecivo, cukry, sladkosti, vsetky farebne malinovky perlive, parky, salamy, omacky (horcica,kecup,dresingy,tatarska), koreniny, a pod.

jest: vsetku zeleninu, okrem chilli, ovocie okrem citrusovych plodov, kuracie maso, celozrne pecivo, olej len olivovy panensky, pit caje - zeleny, aj ovocne, ale prave ovocne caje bez chemickych farbiv, rastlinne tuky, a pod.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.