fitness

catheriinee

dakujem,dufam že sa mi bude dariť ,momentalne som v anglicku a maju tu naozaj fantasticke stroje:)a mam tu nato čas tak chcem konečne niečo so sebou urobiť

Zuzanas 1

Ak chceš vyformovať nohy a zadok tak najlepšie su na to drepy a výpady.Brucho cvič obden,jeden den spodok a na dalši den vrch.

majkaaa

No...nesúhlasila by som celkom. Záleží z akej váhy a koľko chce schudnúť. A ako poctivo bude cvičiť. Ja som tam nechala dosť kíl a netrvalo to tak dlho.

catheriinee

je mi jasne že to niaku dobu potrva a chcela by som pridať aj beh alebo plavanie a samozrejme obmedzenie mojho jedalnička

Zuzanas 1

Počítaj s tým,že kym schudneš v posilovni a nehovorim o spevnení tak to potrvá aj rok.Kým sa nauíš spravne techniky určitých cvikov a spravne dýchať.

majkaaa

Ja to robím tak,na schudnutie je určite potrebné aj to kardio na konci. Teda nejaký ten stepper,bicykel či bežíaci pás. Takých 30 minút. Ale ak by si nevládala,tak postupne,dnes 15 minút,zajtra o pár viac,ako budeš vládať,rozcvičíš sa raz-dva.Mňa fitko baví,je to moja srdcovka.

majkaaa

Záleží aj na tom,či chceš schudnúť,či spevnieť. Najskôr sa treba rozcvičiť,takých 5-10 minút stepper,bicykel,bežiaci pás,čo si vyberieš.Cvičia sa obyčajne 3 série po 15-20x na jednotlivých náradiach. Menšie závažia viac opakovaní je skôr na chudnutie,väčšie závažia,menej opakovaní na naberanie svalov. Ja si dávam ešte po cvičení na náradiach stepper. Hodinu. Ale ja som v tomto extrém,stačí menej.