chemicky piling...nejak sa mi zda slaby

Príspevok v téme: chemicky piling...nejak sa mi zda slaby
katinkaaa

ahojte.prosim o radu tie co uz absolovali chemicky piling...s kolkou percentnou kyselinou vam kozna lekarka robila chem.piling...
ja som bola vcera a zacala mi s 5 percentn.kyselinou
o 2 tyzd.mi da 10 percentnu a ostane pri nej viac percentnu mi aplikovat nebude...
vcera som nic necitila jemnucke mravcenie a dnes nemam ani podrazdene nic...
pomoze to vobec nejak pleti,mam jazvicky po akne zmierni tento piling nieco?? povedala ze mi bude stacit 4-5 sedeni,no neviem vsade citam az o 70 percent.pilingu
pred chemickym pilingom pouzivam serum od la roche a aj teraz-vlastne po celu domu kym sa mi bude robit chemicky piling

KissMe

ahoj miska, tiez uvazujem o kupe aby som si to robila sama doma, uz dlhsi cas o tom citam a pozeram videa, len cakam aspon do oktobra ked slnko nebude take silne. Ja ale uvazujem o kupe zo zahranicia- je to sada 20%, 40% a 60% kyseliny glykolovej aj s neutralizacnym prostriedkom. Mam trochu obavy ale asi do toho pojdem pretoze jedno sedenie stoji cca 25 eur u doktorky a treba ich aspon 7, a tato sada vyjde podstatne menej a je na viac pouziti.

miskaBB

Viem, ze prispievam neskoro, ale mozno si to este niekto precita. Tvoj peeling ma preto len 5 az 10 percent, lebo to nie peeling ovocnymi kyselinami. ovocne kyseliny su tusim AHA (nechcem tu ale strielat do vetra) a Ty mas peeling zrejme od La Roche posay, to je peeling LHA. Je silnejsi, efektivnejsi, novsi, setrnejsi, ucinnejsi, cize 5 az 10 percent by sa malo vyrovnat az 70percentnemu AHA peelingu. Peeling ovocnou kyselinou s amusi este u doktorky neutralizovat a davat dolu,s tymto pojdes domov a neneutralizuje sa. Na ten isty mam ist aj ja, mam velmi dobru dermatovenerologicku, bohuzial moja "uzasna milovana" VSZP (coskoro uz byvala) likviduje dobrych lekarov a kedze sa snazi ludom naozaj pomoct, zrusili jej zmluvu. Cize mi poistovna nic u nej nepreplati a neviem, kolko ma to bude stat, bojim sa, ze vela. Uvazujem nad tym, ze si dany peeling urobim sama, kedze netreba neutralizaciu. Da sa kupit za vybornu cenu priamo na strankach la roche.aj 5 aj 10%, krem na nanesenie po a krem, ktory sa ma nanasat 15 dni pred. to by ma cely komplet vysiel priblizne 70-80 eur. ale mozem si z nich urobit uz kompletne vsetky sedenia ( u mna tipujem 6). je tam dokonca navod, ako si to urobit doma, takze az tak nebezpecny byt nemoze, na internete som si uz pozerala videa, v podstate treba ochranit pery a oci(odporucaju plavecke okuliare a ja si ich dam:D ), jeden maliarsky stetecek, rukavice a celenku na vlasy. kedze potrebujem aj krk a plecia a vrchnu cats chrbta...asi sa do toho pustim..uz som niekde citala, ze si to ludia urobili aj sami doma, tak velmi tuho premyslam...nema niekto skusenost?

katinkaaa

takze nasla som aj nieco viac o tomto pilingu-vlastne tak mi to prezentovala aj doktorka...len tu pisu ze sa vykonava v zimnom obdobi,takze mam velke obavy :o(
www.plastika-chirurgia.tv
ak mate zaujem nakuknite som odpisala neda mi skopirovat
podla vsetkeho budem koncit koncom aprila,budem sa natierat kremom aby som si neopalila tvar+makeup tak duafam ze to pomoze

katinkaaa

je uz fakt marec mne to vychadza ze este 2 x v marci a v 2x va prili mam sedenie...mna to stoji 20 eur...
a ano zacinala s 5% kysel. a nabuduce bude pokracovat z 10 % a pri tej aj ostaneme.
niesu tu nejake stranky kde by vedel odpovedat odbornik? neviem tam za to kopec penazi a ak fakt nieje nato vhodny cas a mam si pokazit este viec plet-myslim tym pigmentove skvrny.no fakt neviem co robit :( mne robi chcemicky piling od la roche,biomedic...s obsahom kyseliny lipohydroxykeselina v koncentracii 5 az 10%...pise sa tu ze napomaha pokozke odstranovat vsetky odumrete bunky a napomaha pri stimulaci bunkovej obnovy+ kazdy vecer si nanasam take serum ako doplnok k tomuto pilingu.Inak spominala,ze tento piling sa moze robit do maja,mozno preto ze nieje tak silny.
fakt neviem co robit...pod mekaup si dava krem s faktorom +30 detsky-co ma malicky treba ho spotrebovat :o)

delphia

no dost neskoro zacinate s chemickym peelingom. vsak buduci tyzden je uz marec a pomaly uz bude aj slniecko cim dalej tym silnejsie...

nakolko sa CHP viac x opakuje s urcitymi casovymi odstupmi, takze marec nie je najlepsia volba na zaciatok kury.

siisa 25

no u doktorky to je myslim okolo 15 eur mi hovorila,to u kozmeticky tolko stal a volal sa Renophase,to je vela druhov pilingov a kazdy inak stoji

siisa 25

boze ludia nevravte ani zo srandy ze to nepomaha,ja mam teraz zacat chodit na chemmicky piling k doktorke,predtym som chodila ku kozmeticke a piling stal jedno sedenie 800 Sk,bola som asi 7 krat a nic,vypocitajte kolko ma to stalo aj na laseri som bola ale len 2 krat tam jedno sedenie okolo 3000 Sk,noa mna by uz porazilo keby som zas chodila zbytocne

bodynka

tak ja som asi mala ten 70 perc. a slo to na minuty.
No a tiez som mala glyco A ako predpripravu a doktorka mi potom povedala ze mozme o pol roka zas skusit ale uz nemam pouzivat predtym glyco.
Ale uz mam plet ok tak som ist nemusela..