Najlepsia kozmeticka znacka?

Príspevok v téme: Najlepsia kozmeticka znacka?
Kvacka

Ahojte,mate niekto skusenost s nejakym ozaj najlepsim kozmetickym vyrobkom? Chcela by som si kupit len tie najlepsie veci,len sa to neda ich vsetky vyskusat. Podla mna zatial najlepsie produkty, ktore som skusila, su Nivea spevnujuca, cerveny Elseve, Planet Spa od Avonu na tvar... Podelte sa aj vy o svoje skusenosti, prosim. Skusili ste niekedy znacku La Prairie? Vraj je to dobra znacka,ale je to dost drahe...

lochness

kazdemu sadne nieco ine, ja som raz pouzila napriklad ten cerveny elseve sampon co spominas a uz nikdy viac, hnusne mi po nom zmastneli vlasy a trvalo par umyti kym sa mi to upravilo... ja som spokojna s lacnymi a (pre mna) dobrymi znackami essence, alverde, balea

nezabudka12

aa cosmetics sa úplne vyrovná avene alebo clinique, "LEN" je najmenej o polovicu lacnejší.
aa prestige sa vyrovná guearlain a payot - cena ? veď si pozrite .. Súhlasím s tým, že zbytočne preplácame na značke.

kukikuk

DERMACOL jednoznacne, stopercentne.

Stale som si myslela, ze je to nejaka zastarala znacka, co pouzivali nase mamy a babky, kym som nevyskusala. Perfektna dekorativna kozmetika aj kremy. A to uz mam vyskusane vsetko, co dostat v drogeriach, aj vela znaciek z lekarne

letnička

aha a ešte som zabudla na Vichy a Alverde :-)

ak ma nejaký nadchne napíšem to sem

myslím že pri drahých platím len za značku inak majú zloženie a účinky tak ako tie cenovo prístupné

letnička

každému vyhovuje niečo iné. ja som skúsila krémy na tvár od značiek Lirene, Avon, Oriflame, Balea, DAX, AA oceanic, Nivea, Coryse salome, E.Arden, Clinicue, Guerlain, Energy, boli to aj drahšie aj lacnejšie značky. Žiadny z nich mi neuškodil ale ani som nevidela nejaké zmeny na pokožke. Takže tak.

nezabudka12

Najlepšia čo sa týka ceny a účinku je podľa mňa AA COSMETICS, a ešte AA PRESTIGE.
sú fakt vynikajúce. škoda len, že nemajú aj špirály a tiene na oči.

Mirka023

Kvacka prepač, ale tie značky ktore si vymenovala ja považujem za najhoršie. Teda aspoň mne velmi vadili, su silno chemicke. A v zasade plati, že čim menej kozmetiky si davam, tým mam lepšiu pleť.

Henca

Velmi dobra je kozmetika JUST, povod-Svajciarsko...vyraba sa z byliniek...nie je najlacnejsia, ale vysledok stoji za to a myslim, ze kazdy si najde nieco pre seba;o) www.just.sk ...Oplati sa vyskusat;o)