Orgazmus...

Príspevok v téme: Orgazmus...
Lenočka

Ahojte ,,
Mám problém , newiem dosiahnu´t orgazmus.. som s partnerom len nejaký mesiac , a ´dalej ako za prstovanie sme sa nedostali. Som vzrušená úplne, uvolnená , a nemávam ani plný močový mechúr no aj tak to nejde , síce mi jazykom dráždi aj klitoris . Neviem čo mám robiť , samej mi to tiež nejde ! Robím preto všetko no NIČ nezaberá , síce čo som čítala , všetky "podmienky" prostredie aj všetko spĺňa.. Prosím pora´dte mi :(:(
Moc ´dakujém ...

zenska 1

a skusila si sa ty na nom triet, robit pohyby? mozno potrebujes si to ty sama tam pritlacat a vlastnym trenim drazdit.

Ivet666

No asi sa nedokážeš poriadne uvoľniť - odreagovať... Vyskúšajte nejakú predohru... Takú erotickú masáž, pracuj s dotykom, ten každý potrebuje – túži po ňom... Pusti sa do vzrušujúceho objavovania, naplňte vaše telá vzrušením a nehou... Pri masáži sa telo zbaví stresu – celkového napätia, príjemne sa odreaguje... Jemnými a nežnými dotykmi stimulujte erotogénne zóny – prežívajte slasť a nehu. Vnímaj jemné signály, pocity – atmosféru, odovzdajte sa jeden druhému...

Heinz-klátil

MarioMaser - ano je možné, ale vidíš sám, že je to ešte decko takže neuškodý ak ju trocha človek znesie z oblakov na pevnú zem.

MarioMaser

Nech ta praitel masíruje, nech ťa po celom tele bozkáva a nech je nežný, alebo nech sa viacej venuje krku, a bradavkám.