Žiadne hobby

Ema132

dlho som tu nebola..:) no ja si najdem obrazky cez google a skusam ich nakreslit ked mam na to naladu:) program na upravu fotiek je najlepsi adobe photoshop..tiez v pohode stiahnes a na youtube je strasne vela navodov na upravu fotiek podla ktorych sa da ucit;) staci tam dat vyhladavat photoshop tutorial alebo nieco v tom zmysle:)

Lily.

Ano, Milka Milkinis Milk:D
www.gimauk.com
U nas maju za ulohu pokladnicky aj ponuknut nejaku sladkost yakaynikovi, ktora je vo vyraznej akcii. U nas su to momentalne (aspon dnes boli) Banany v cokolade. (nikdy by som si ich nekupila, no jest sa to da, ked uz nic ine neni:)
Ako mi tak blokovala tu hrbu cokolad, ponukla teda aj mne Banan v cokolade, no ja len s rehotom odmietla. Sak nejaky banan v (horkej) cokolade je nic oproti tym dobrotkam.

lost

Dnes som skusil "Milkinis Milk" a je to celkom dobre :)
nieco na sposob toho kinder "prsty" (neviem preco to tak volam, neviem ako sa to originalne vola)

Je zaujimave, ako na mna predavacky pozeraju ked nahadzem plny kosik sladkostami :D

Lily.

Ja som dnes nakupila mliecne cokolady Figaro, Orion, Biela Orion, Milka, Jogurtova a biela Milka, Kinder cokolady. Nedeste ta, nejdem to vsetko hned zjest, len sa mi zapacil napad, rozpustit to postupne v horucom mlieku. Jednu cokoladu na jeden hrncek mlieka priblizne. Cize postupne vyskusame, ktora je v tekutej forme naj.
Dozmlsania.

IRE88

lost
tak to si sa teda trafil, učím sa nemčinu takže moc tomu nerozumiem ale jednoznačne si to skopírujem do prekladaču. Ďakujem ti :)

lost

IRE88 -
skus toto, ale je to v anglictine, ak nevadi
www.notsoboringlife.com
zoznam..

tu aj s opisom, nejaky blog
www.listofhobbies.net

zas nejaky zoznam kratsi:
www.stormthecastle.com

zoznam sportov:
en.wikipedia.org

nakoniec nieco kratke o hobby aj so zoznamom
www.buzzle.com

ale da sa to aj prelozit cez
translate.google.sk
stacilo by tam skopirovat ten link (adresu) do toho policka, ako tam pisu :)

IRE88

Cukriky tiez mozem, lipo cukriky alebo obycajne ovocne, kyselkave , to je jedno...Spapam vsetko cokoladove, nugatove, karamelove, orieskove,ovocne atd..
Inak neviem ako vy ale ja som na tom googly nic nenasla...

lost

Vcera som mal zlu naladu tak som sa nesmierne nudil a som zacal...
2x Kinder sandwich
2x Fidorka
2x Lina
(vsetko po sebe)

A vecer to bol nechutny pocit hladu a nasytosti zaroven :D :D

Niekedy som schopny aj 6x Lina za sebou :D

Mal by som s tym uz asi prestat :)))
pankreac by ma asi chcel zabit.....

0jessie

ja mam rada salko len tak ,alebo krovky, take az moc sladke vecicky, alebo bielu cokoladu, milky, ,,,,juj az mam chut na nieco a pak aj tak moja rit tak vyzera,,