Žiadne hobby

0jessie

no taky ani mna nebavi, co za mlada,,no napr ma bavi prerabanie izby , to robim uz z velkej nudy :) alebo boze mmm ved mna uz nic nenapada, heej dievky moje, musime na nieco prist, co sa skryva v nasom vnutri:)

IRE88

To ti verím 0jessie, ale mne by asi teraz ani to nepomohlo. Momentalne som chora, prechladnuta, uz ani lezat v postely sa mi nechce. Televizor mam nonstop pusteny, sedim pri pc, pocuvam hudbu a ani neviem ako a uz je vecer. Toto trva uz tyzden skoro. Uz neviem co by som vymyslela. To co ma bavilo za mlada sa uz teraz neda, aj kamaratiek mam pomenej. Je to cele na nic.

Lily.

Je to na zaplakanie, no cim dalej mi to pride take smiesne, ze uz plakat nad tym ani nevladzem. Pride mi to ako zakon schvalnosti, ze mi sudicky odopreli tesit sa z niecoho na tomto svete tak naplno, ze kazdy si nieco najde, no ja sa nedokazem akoby do nicoho skutocne ponorit a vediet, ze "prave toto" je to "prave". Kdesi som citala vetu:"Ako si ma zivot zariadi, tak ma bude mat." Cize to vystihuje aj mna, bo ja uz nevladzem nic hladat, proste to nejde. Asi to tak ma byt. Nic s tym nenarobim, mozem to len spomenut, no ludia to zvacsa pocuvat nechcu take reci, bo kazdy akoby utekal za akousi cinnostou, ktora ho spasi, u mna to uz zial nefunguje, take cosi, taky mechanizmus. Proste mi tetno svet nic nehovori, nicim nejak zvlast ma neoslovuje zivot na Zemi, asi som sa mala narodit na inej planete a nastal nejaky omyl:D v mieste mojho zrodu.

0jessie

ire ja som dnes behala po meste nejake vybavovacky a svietilo slniecko hned mi bolo lepsie na dusi ,,no hej ta zima ma uz ubija, ved to je na zblaznenie , furt doma a nic sa nedeje

IRE88

Baby, tak my sme na tom rovnako...Ja už tiež kolkokrat neviem čo s nudou tak začnem upratovať aj ked je upratané..Tiež neviem co by ma bavilo, co by ma naplnalo..Ale v kutiku duse sa tesim ze ide jar, leto pretože si myslim že bude viac možností...

0jessie

lily no presneeeeeeeeeeee,,,,to ako keby som ja pisala, tiez pri nicom nevydrzim a som si myslela, ze som sama taka drbla,ze vsetci sa niecomu venuju aj teraz sa rozhliadam po izbe a rozmyslam co by ma bavilo, okrem upratovania samozrejme :) no ja neviem, nechcem byt taky prazdny clovek a ked uz ja pozeram take dokumenty o tych umelcoch a pod, tak krutim hlavou, ze ako je mozne, ze sa im chce, ze mne by sa nechcelo a tym to hasne ,,

Lily.

Ojessie, hej nakupovat sladkosti sebe a jemu, to ma bavi:D, ale ono je to tak povrchne, plytke v istej chvili, ze mi takym pride kazdy "konicek". Ked kukam telku, nejaky zivotny pribeh cloveka, profesionalneho hudobnika ci sportovca, ako ho to vzdy bavilo, ako sa tomu venoval, tak koketujem s myslienkou, ake by to mohlo byt fajn, keby som sa niecomu takemu naplno venovala aj ja, no to ma pochvile prejde, bo som nerozhodna a neviem comu venovat svoj zivot, ktorej cinnosti, tak len cakam a neviem sa ziadnej cinnosti chopit a donutit do nej, bo sa bojim, ze by ma to omrzelo, ked ma to neoslovuje hned : TOTO ROB! a nic ine. PRI TOMTO BUDES STASTNA, TOMUTO SA VENUJ. PRE TOTO SI SA NARODILA A TOTO JE TVOJIM POSLANIM. Nic...tak len cakam a vsetko zamietam uz v zarodku, bo ten strach z toho, ze aj pri tom ma zastihne ta nuda mi brani.
Neviem ako dakoho moce nieco bavit, nechapem co ini ludia vidia na chodeni von, nikdy som snad nezacila nic naplnujuce na tom. Skor sosm atesila na to, ze pojdem zas domov do svojho pohodlia, no to tiez nejak extra netesi, nenaplna, len mi je pohodlne. Este nikde mi nebolo tak dobre a zaroven hrozne zle tak, ako prave doma.

brigett

skus si spomenut co ta bavilo ked si bola mala,alebo na zakladnej,strednej to pomoze,objavis novych ludi,urcite sa najde nieco co ta bavilo:)ver mi

0jessie

lily, ire, musime si nieco najst, co vas napr velmi vie potesit ? mna aj nieco nove, co si kupim :) ale peniaze su vycerpatelne, cize problemik.,alebo ja nechapem ludi,co maju hobby, ze ako ich to moze bavit, kazdy sa mi cuduje, ze ved kazdy ma svoje konicky, ale ja tvrdim, ze ja som tie svoje asi nenasla alebo co :D