Zajačik teddy do bytu

Príspevok v téme: Zajačik teddy do bytu
beba12

ahojte.Chcela by som vedieť ci niekto chova takeho zajacika.Alebo nejakeho podobneho.Strasne sa mi zapacil, a ze vraj sa naucia chodit na jeden zachod a nerobia bobky inde...ako sa da naucit aby nic neobhryzali, myslim skrine a stolicky a pod...ze vraj su velmi pritulne ako psiky, len neviem kde konkretne zohnat takaaeho kralika, aby nenarastol velmi velky
take nieco by som chcela ako tento : www.teddy.kx.cz
a tu uz je dospely..neda sa odolat

monty04259

neviete ako ho naučiť na vodítko ? lebo keď som ho učila tak sa mu odtrhol nechet .... vopred ďakujem ;)

Vera smile

Cauko...mala som zajacika Sisinku bola tedy levia hriva....bola nebojacna ziarliva niekedy agresivna a inokedy pokojna stale v noci skakala v klietke,s miskou trieskal obhryzala kable ked usla.... Spala som u kamaratky a nezrala asi tyzden mama hovorila ze je nazrata ale vobec naposledy prestala zrat zrno zrala iba seno a pila potom prestala aj pit a nakoniec zdochla.. :( mama mi nechce dovolit dlsieho zajacika..co mam robit???

winki

Inak k tým hračkám pre zajace ..... on má mojho velkeho plysoveho hunateho psa ktoreho si privlastnil a robisi ehm na nom pravidelne "dobre" :D A ako hracku ma tiez polku kokosoveho orecho co ked je nasraty v zuboch hádze o zem :D sem tam mu kotulam rolicku z papiera a zajko chyti do zubkov alebo si to nozickami prepleta medzi nimi...takze asi tak.

Harper75

Ja mam zajka stvrty den, zatial este nepochopil na co wc je :-) vcera som mu dala kobercek, tak len dufam, ze ho neocika. Ale obavam sa, že mu nie je nic svate kedze mi obcikal aj kreslo...kym som mu cistila klietku.

winki

Ja mam doma zajka ma uz tri roky...je to sice baran a ma 2,5kg ale nebyva zatvoreny, len vtedy ked nikto neni doma. Na bobku a ciku ma záchod. A je to ovela lepsie ako pes...dokonca ked chce sa vyvetrat tak si sadne pred balkonove dvere a caka kym sa mu otvoria :D v noci so mnou chodi na wc. je to proste maznacik.

winki

Ja mam doma zajka ma uz tri roky...je to sice baran a ma 2,5kg ale nebyva zatvoreny, len vtedy ked nikto neni doma. Na bobku a ciku ma záchod. A je to ovela lepsie ako pes...dokonca ked chce sa vyvetrat tak si sadne pred balkonove dvere a caka kym sa mu otvoria :D v noci so mnou chodi na wc. je to proste maznacik.

didiiii

Mame doma maleho teddyho,je to uzasna zvedava vonava kopka chlpov :-D,uplny maznak,akych si ich vychovate taki budu...

Barborka27

Aj ja som mala zajka, a tiez cikal aj kakal kde chcel, mohla som sa aj na hlavu postavit a potískať ušami :D bol ako živé striebro, sem tam nas aj kusol, ak sme sa ho pokusali vycvicit ale bol tvrdohlavy ale aj tak zlatý! Nakoniec sme ho darovali ludom, co byvali v dome a mali pre neho dostatok priestoru.. A teraz mám dve morčatá, tie su uplne zlate.
Hlodavce sa vsak malokedy daju vycvicit a urcite nie tak jak pes :D

matiatko211

vy ste riadne sprosty hlavne ta ,ze chce zajaca ako na obrazku naco je takym sprostym ludom zviera????ved to nieje hracka'??alebo z chovproduktu nie zajaca ja mam dvoch z chovproduktu a nemaju ziadny problem.......zdivoceny ty jeblina o zajka sa musis starat aby nebol zdivoceny...no takejto debilke by som zajacika ani nepredala.....co si myslis ,ze je to cvicena opica a ked budes chciet bude ako pes?????tak sa velmi mylis zajacikovia maju svoje navyky a ty sa mozes postavit aj na hlavu a nebudu presne taky akych ich chces mat.....ty cajik mas kolko rokov????tak tebe nieze by som nepredala zajaca ,ale tomu kto ti ho preda by som odtrhla ruky....ak chce niekto inteligentne popisat o chove zajacov viem vela mam dvoch....ale odpovedam iba na normalne prispevky