Kadernictvo Zilina!

Simonka_1

Bella donna je úžasné kaderníctvo, poradili mi akú farbu si mám dať a tri hodiny ma farbila aby som mala farbu ktorú chcem, za 30€ takže zaslúži troška pozitivné ohlasy nakoľko majú iné pozitíva ;)

Michaela22

Bella donna: katastrofa, bola som tam na spolocensky uces 2 hodiny,neprofesionalny pristup, problem s objednanim sa, dve kadernicky- divne spolu komunikovali, kilo tuzidla na hlave, po ceste domov mi z hlavy padali vlasenky, citila som sa tam neprijemne, doma som si umyla vlasy a nanovo ucesala:(

anabela89

Ja odporucam kadernictvo SECRET super pristup, veeelmi sikovna kadernicka vie poradit ci uz uces alebo farbu a kvalitne produkty

Olga2015456

Ja som bola 2x v salóne MEGI na Veľkej Okružnej. Ale tak 2 roky dozadu. Hrôza. Ta kaderníčka si asi myslela že sa rozpráva s neandrtálcom! Prvý krát mi ešte povedala, že aký šampón mam používať na svoje vlasy a že umývať si ich každý deň nie je dobré, ale ked som tam prisla o rok, tak mi zopakovala od slova do slova tu istu básničku, a za to že som meškala 5 minut, som ani spoločenský učes (ak sa to tak da brat chcela som len natočiť vlasy) nemala, lebo som meškala tak cela nervozna ma ostrihala si za 5 minut ... a po 2 minutach meskania mi uz volala na mobil ze kde som? Hadam treba mat aj nejaky casovy rozdiel medzi zakaznikmi, pre tieto pripady nie? už nikdy viac!
A to som nespomenula, že umytie vlasov u nich je umytie celej tvare.. moja tvar videla viac vody ako vlasy... cela mokra som bola :D to uz je co za profesionalitu?

Herina

chcem sa poďakovať Ancule za super echo na salón Margret, bola som, vyskúšala som a som absolútne spokojná a naozaj všetkým odporúčam, okrem kvalitných kaderníckych služieb som využila aj kozmetiku, huraaa mám aj konečne novú kozmetičku :o) baby odporúčam vyskúšať, neoľutujete

Herina