Kadernictvo Zilina!

Ancula

Kocky, minuly tyzden som bola v salone Margret na Šturovej ul. ako je 101 drog., na kozmetickom cisteni pleti (inak fakt odporucam, pracuje tam kvalifikovana kozmeticka a hlavne pouzivaju elektrokozmet. pristroje, ktore mi vycistili tvar totalne do cistucka bez podrazdenia pokozky) ale o tom som nechcela :) ...ked som odtial odchadzala, tak prave kadernicka dokoncovala spoloc.uces ...baby skoro som odpadla, faakt, ze sanka dole, netusila som, ze niekto tu v Za vie vytvorit, tak nadherny uces, som si chcela aj odfotit, ale zakaz. sa hambila :( ...tak som sa aj Ja objednala na uces teraz v sobotu na maskarny ples do Holiday Inn a riskla som predtym aj farbenie vlasov, tak kocky mozem uprimne odporucit kadernicku (majitelka-velmi mila) vlasy dokonale nafarbene presne podla mojich predstav a uces mi bolo luto rano rozpustit, tak bol nadherny, vsetci obdivovali :) ...odporucam Margret,ponukaju tam naozaj individualny pristup k zakaz., nehovoriac o kvalite sluzieb.
Inak salon Margaret na Narodnej ul., no des a hroza, kocka ma tam mesiac do zadu ostrihala horsie ako mama kuchynskymi noznicami :( ...mami nic v zlom :)) haaha

Marlyn

Salón Margaret? Bola som tam začiatkom mesiaca.Hrôza,nafarbili mi vlasy farbou z drogérie a o strihu ani nehovorím...

mia20

Neodporucam kadernictvo Image... bola som sa tam cesat na stuzkovu, kadernicka totalne neskusena, chcela som velky drdol, miesto toho mi spravila troska zvlnene rozpustene vlasy...druhykrat som to risla, sla som si zosvetlit vlasy, sedela som tam 2 hodiny, odchadzala som presne tak ako som prisla, vlasy rovnake ako prestym...vyhodene peniaze

Miriam51

Nevie niekto, kde teraz pracuje kaderníčka, čo bola cez leto v salóne Margaret? Pretože tam už nieje a ja inú kaderníčku riskovať nechcem :(:(

Twilight

Ja som bola v Dione pred svojou svadbou nedavno, kedze mali dobre odporucania na fore. Bohuzial som spokojna nebola - namiesto zosvetlenych vlasov som odisla s tmavymi a mojho snubenca vykosili viac, ako bolo v plane. Skoda, ze sme v nas den D nevyzerali podla mojich predstav :/

petra25

Pred cca piatimi mesiacmi som naštívila salón SECRET na štefanikovej a bola som velmi spokojna. Stále som verná tomuto salónu. Možem len odporučiť...

AD MA

Odporúčam všetkým salón DIONE. Šikovná kaderníčka Lucka - poradí strih aj farbu, super ostrihá (priam sa až vyhrá s vlasmi). Proste šikulka. Super!

lienočka111

Ak Vám môžem odporučiť tak kaderníctvo exclusive. pracuje tam veľmi šikovna kadernička Danka. Poskúšala som už veľa salónov, ale tam som nadmieru spokojná.

MišenaMalunk

Januliatko22 no takto už som skúsila asi 5 salónov Žiline ohľadom predlžovania som bola najspokojnejšia v salóne Margaret na Masaričke , je to nad Korunou na poschodí, úpne super prístup , taká mladá kočka tam robí, pýtaj si kaderníčku Peťu. Tak rýchlo a tak dobre mi ešte nikde vlasy nepredlžili a navyše dala dokopy aj moje vlasy, vlasy mam od nich už pol roka a uplne parada stale tie iste mam:) zaplatila som tam 240eur ak si dobre spomínam a mam ruské panenské vlasy