Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

Taisiya

a ta rozdvojena osobnost ????? ...nebudem klamat a tarat ,ze som to tak nemyslela v tom momente myslela ,ale berem spat OK

Taisiya

neutocila som ,len na teba, ale na kazdeho co tu pouzil hlupe slovo a pekne si to napisal :) vazne som si myslela ,ze pohladam ten vykrmny tabor, aby som bola, ako ta trojka (zartujem) konecne sa citim skvele taktiez mam rada ludi co neporovnavaju co vedia chapat a respektovat vzajomne rozdiey len tak sa nebudeme odsudzovat ze ?

dan 28

no tak vidis,neviem preco si "zautocila"zrovna na mna,pac js aom toho isteho nazoru!co sa tym snazim povedat je,ze je kazdy iny a neznasam komentare typu mlandrava,celulitida atd...asi z tych troch by som si vybral tu,co by najmenej riesila svoju postavu a postavu inych zien...

Taisiya

nechapem preco zase porovnavas ,madona je madona citi sa dobre, ked je svalnata stale porovnavate a porovnavate ja som nepisala, ze ta trojka je tucna respektujem ju taku aka je takisto ,ako jednotku su rozdielne staci to respektovat ,tolerovat a nebudeme na seba hladiet, ako na svoj obraz a pardon mozno som to zle pochopila

dan 28

pre .neviem aky nesulad si nasla medzi mojimi prispevkami,ano,podla mna su vsetky slecny postavou v norme,anorektickou som nenazval slecnu c.1-je chuda,ale nie choro,ta anorekticka mala byt kocka co stehna slecny 2 nazvala silnymi,bo su uuuplne normalne!ani sa mi jej telo nezda mlandrave,normalne zenske,to uz je ta deformacia zo vsetkych tych hviezd typu madonna so svalmy pomaly ako ja!ani slecna cislo tri nie je obezna!!a to,ze je niekto konstrukcne robustnejsi neznamena,ze musi mat celulitidu,su aj chude kocky co ju maju,je to hormonalna zalezitost a nezda sa mi to ako kozmeticka katastrofa,bo ja som ju videl len na fotkach aj ked ju udajne ma aj moja priatelka...

mi6

Zdravim, nasla som vysledky tohto prieskumu na nete :) Vacsine zo 60tisic muzov (41 %) sa pacila baba c. 2 a takmer rovnake mnozstvo hlasov (39 %) poslali babe c. 3. Len 20 % si vybralo c. 1 :) Tu je clanocek: www.theage.com.au