Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

tekvicka_

myslim, ze to nebolo myslene proti chudym zenam, ale skor proti tomu, ze kolo nas su stale iba same diety a chudnutie a ako super idealy su ukazovane supermodelky velkost minus dva ako keby to bolo jedine dobre. a to ja som chuda a tiez mi vadi, ze jedina prezentovana hodnota pomaly bude iba stihla postava velke prsia a nic ine dolezite nie je. a potom ked vidim temy typu ci si mozem do kavy cvrknut mlieko tak to je drsne.

llllllllllll

ktore tu kritizuju stihle baby su len zakomplexovane dievky s nadvahou co uz vyskusali asi 1000 druhou diet bez uspechu..!!!

Taisiya

si pisala / ze preco su vsade vychrtlilny/ to podla teba nieje nadavka tak pardon

ja sa asi odstahujem do Mauritanii vraj su tam vykrmne tabory dufam ze sa zaokruhlim .....ach...

silviklh

tu nikto nenadava na sithle.ja mam 169 cm a 49 kil...tak aka so masi ja tiez???ale sa mi to proste nepaci! a nevyzeram ale ako tá prvá,ale nieco medzi tou prvou a druhou a tiez mi je dobre,ale ta prva,to je moc a tie nozicky...

tekvicka_

vsak ked je niekto prirodzene stihly je to uplne v poriadku, ale to je aj to, ked je niekto prirodzene trebars silnejsi - su zeny, ktore proste maju rozlozenie kosti alebo co take, ze by mohli chudnut a cvicit neviem kolko a super stihle by proste neboli. ja len nechapem preco stale je diktovane zhora nieco co by malo byt brane ako dogma a ludia sa za tym bezhlavo zenu, pritom to nemusi byt pre nich vobec dobre. potom to tak dopada, ze napr. ja s mojou postavou by som niekomu mohla snat pripadat s nadvahou, co uz by bolo fakt chore. par kil hore dole nie je najdolezitejsia vec na svete lenze nie kazdy to pochopi

Taisiya

mna by len zaujimalo preco tak nadavate na stihle na tomto fore su same temy o diete a blbostiach pytam sa preco ????
ano ja mam 55kg a je mi super ...tak preco tie utoky nadavky su tu ludia blbci co riesia svoj komplex mam potom dojem ze som vychrtlina ,anorekticka to mam chodit kanalom???????????
jezisi mna to uraza

tekvicka_

tiez sa pozeram kde su tie silne stehna. ja ma povedzme podobnu postavu, sportovu, kratsie nohy a teda "silnejsie stehna" no a to mam 165 cm a 52 kg, nosim velkost 36.
nahodou aj ta trojka vyzera dobre, vacsine ludi je jasne ze vacsinou pri nejakych kilach navyse ta postava nie je krasne pevna a tato ju taku ma, ale mama som taku spoluziacku - pekna postava, pevna, kontury, pekny driek len bola proste dost velka nie tucna proste tak robusne stavana, takze asi tak ako na tom obrazku.
tiez sa necudujem, ze tu stale kazdy chudne pokial vycnievajuce kosticky su idealom :( ked je niekto vyslovene od prirody chudulinky tak to neberiem, ale nasilu byt pod drezurou a znicit si mozno aj zdravie to uj je na mna trochu moc

silviklh

jednoznacne ta v strede! ze dvojka ma silne stehna?kks,tak to mam akoze dost,ked toto niekto povie...a pootm naozaj,ze preco su vsade vychrtlilny

.

dan 28 dnes 12:01
vsetky tie baby mi pridu v norme,ta nalavo je vychudnuta,ale ako anorekticka mi nepripada

dnes 17:41
dvojka ma silne stehna???no uz viem preco je tolko anorekticiek,kocka ma uplne v pohode postavu-pekna,zenska,obla.jednotka ja pytel kosti,myslim,ze to sa paci rovnakej mensine muzov ako nadvaha.keby si mam vybrat-radsej ta trojka ako jednotka......

zeby rozdvojena osobnost !!!!