Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

dan 28

dvojka ma silne stehna???no uz viem preco je tolko anorekticiek,kocka ma uplne v pohode postavu-pekna,zenska,obla.jednotka ja pytel kosti,myslim,ze to sa paci rovnakej mensine muzov ako nadvaha.keby si mam vybrat-radsej ta trojka ako jednotka.to mam stihlu priatelku,aj sa mi pacia stihle baby,ale kostnatost..ejha,to ee

.....m....

baba napravo je dost nerealna ma povedzme okolo 75 kilou.. taku pevnu postavu by pri tej vahe urcite nemala....

xy:)

slecna v strede ma trochu mladravu postavu, nalavo je podla mna normalne chuda baba a napravo je trosku pri sebe, tak by som teda vyzerat nechcela.

dan 28

vsetky tie baby mi pridu v norme,ta nalavo je vyhudnuta,ale ako anorekticka mi nepripada...aj moja manzelka ja tenucka aj po dietati a bez diety,ta napravo sa mi zda zas moc robustna.ja myslim,ze slecna v strede ma naj postavu.a potom hodne zavisi aj od toho,ked tie baby spoznate!keby cislo tri bola povahove mne najblizsia(a nebol by som zenaty:)tak by mi tych 10kg nadvahy asi nevadilo...nie je neforemna.

NemamNick

mne osobne sa pačia štíhle baby , ja patrím tiež medzi štíhle takže dávam tú úplne nalavo...1tku....