Z Babičkinej lekárne (Joanna)

masasko

No, to ti neviem presne povedat. Viem, ze sampony sa daju kupit v drogeriach Teta a niekde maju aj balzamy, ale či aj tieto vyrobky... ja som zatial nenašla. Bohužial :(

masasko

A ešte. Hydratačno-regeneračne serum na suche končeky alebo Posilnujuco-regeneračne serum (Rzepa). Plati sa to? Mal to už niekto?

masasko

Ja som si kupila normalizujuci (vytažky z chmeľu), ale je pre mna už priliš "drsny", mam skôr zmiešane vlasy ako mastne. A čitala som, že na take vlasy je vhodný hydratačný šampón, tak preto by som chcela skúsiť túto radu: med+mlieko.

Baja22

Ja mám šampon na lupiny a mala som aj na vypadávanie vlasov, ale rozdiel som medzi nimi nevidela, obidva boli super. Mám aj tu bezoplachovu kuru(mlieko a med) ale tu som ešte nepoužila, a aj kondicionér, a ten bol OK, ale použila som ho len raz.

masasko

dakujem, ten balzam sa mi pozdava a chcela by som ho vyskušať, pripadne ten obklad. Potrebovala by som vyživiť trochu moje suche konce...

bodynka

sampon. Taky priemer, priatel mal z neho lupiny a ja si chvalim ten bezoplachovy balzam. Mam ponom hladsie vlasy , niekto si myslel ze su vyzehlene. Takze ten odporucam , ine som nemala. Iba tieto dve veci-z mlieko a med