rysava....do blond

Príspevok v téme: rysava....do blond
sam1990

moje prirzodzene vlasy su hnede a uz dlhsiu dobu nosim rysave :)) pouzila som palette E20 a z hnedych urobilo rysavu a vyzeralo to pekne ,,,lenze teraz by som chcela blond,,,pocula som vela negativnych komentov na palette a chcem sa spytat na ine farby naprikad garnier ci z rysavej vykuzlia svetlu blond,,,nemusi byt peroxidova blond,,,,len aby boli pekne blondave potom by sa to doladilo nejakym prirodzenym blond odtienom,,,mate skusenosti ako z rysavej na blond ?dakujem

lenkaaaaaaaa

tak ta farba by mala zosvetlit o 4az 6 odtienov. tak to vyskusaj. mohlo by to chytit, ale zalezi aj od toho kedy si si vlasy farbila na cerveno. alebo vyskusaj tu farbu deluxe a potom si nato daj nejaku blond farbu - nejaku sivu, alebo bielu, ta isto stiahne zvysky cervenej farby a potom neskor o tri tyzdne napr. si mozes dat nejaku peknu blond

lenkaaaaaaaa

a navyse pouzivam na umyvanie vlasov sampon z DM na blond vlasy - swiss o par, ktory vytahuje z zltu a orandzovu farbu. naozaj ucinkuje, len sa mi zd aze trocha vysusuje vlasy, ale ked potom pouzijem balzam tak sa pekne lesknu

lenkaaaaaaaa

garnier maju pekne odtiene, len problem je ze malo chytaju, a uz vobec nezosvetluju. ja som to spravila tak ze som si dala na vlasy pallete deluxe super blond, odtien 100. pekne mi to chytilo na blond, a vobec som nemala vlasy znicene. pekne sa mi leskli a aj lesknu. asi po dvoch tyzdnoch som si dala garnier nejaku zlatu blond, a vyzera to super :)