Foto a skutocnost

Príspevok v téme: Foto a skutocnost
Liona

Je podla vas mozne, ze clovek, ktory na foto vyzera nie celkom pekne/skaredo, moze byt v skutocnosti dalekoviac krajsi? Tak napr. ja. Ked sa vidim v zrkadle, dobre sa nalicim, vravim si – ok, aj horsie mohlo byt. No akonahle sa uvidim na foto – chytam sa za hlavu.
Alebo…v zrkadle clovek vidi, to co chce vidiet, narozdiel od fotiek, ktore odrazaju tvrdu realitu a neklamu. Tak ako to vlastne je? Poradte…

Liona

Aj ja dufam v to, ze su fotogenicky a nefotogenicky ludia a to, ze som nefoto.. , este nemusi znamenat, ze som z rodu "Shrekovitych"
Ak sa mylim, zacinam hadzat do prasiaka na plastiku.

jarkaa55555

jasne. nie kazdy je fotogenicky. ja som tiez niekedy zhnusena z toho ako na niektorych fotkach vyzeram. a myslim a aj dufam ze v skutocnosti tak nevyzeram :D

Laurika :-)

Ano je to tak, v zrkadle vidíš to čo chceš vidieť a na fotke sa ukaže skutočnosť. Fotka odhali všetky nedostatky presnejšie ako v skutočnosti. Ja ak si napr rano upravim vlasy, mne sa zdaju pekne upravene nabok... Ale na fotke to vyzera akoby som si 20 dni neumyvala vlasy, proste hrozne ulizane vysoke čelo a to som v zrkadle vobec takto nevnimala. Aj nos mam na fotke akoby do jednej strany a v zrkadle to nevnimam.