Ako predísť vaginálnej plesni pri užívaní antibiotík???

aluska1

ja som tym chcela len povedat, ze viem o liekoch dost aj sama, lebo ma to zaujima, ale aj moja mama mi to potvrdila a taktiez asi 10 lekarnicok
uz to konecne pochopis?

usiko

aluska.....

preco si taka citliva? ty si sa ohanala tym, ze mas mamku lekarku a nie tym, ze studujes a vzdelavas sa, alebo ze ona to robi.....a ja som primerane reagovala....

tak o co ti ide? treba davat argumenty, ktore su aspon trochu presvedcive, ci?

usiko

Ivka1,

ak som sa vas dotkla a pomylila som si vas s inou panou ponukajucou na vsetko aloe vera, uprimne sa ospravedlnujem.

Hlboko si vazim a ocenujem ludi, ktori sta stale vzdelavaju a ziskavaju nove poznatky, teda nestoja na tom istom mieste.

usiko

jancecka,

ja si myslim, ze ak nie je napisane na skatuli nieco ohladom brania probiotik a tehotnosti, tak pokojne mozes.....lebo oni davaju upozornenia, aj kedby sa nieco mohlo stat jednej z miliona, takze ak tam nic nie je, tak v pohode.....

....a uskodit ti nemozu, akurat ked ich budes mat vela, telo ti to moze povedat tak ze ta prezenie.....ale to asi nie, lebo ony tie bakterie nepreziju vsetky cestu do creva, takze predavkovanie nehrozi.....

...inak ten Gynoflor do posvy je na prevenciu mykoz vyborny, ale sa mi zda, ze treba konzultovat s lekarom pre pouzitie v tehu. sa mi zda ze to tam je napisane.....

jancecka

ahojte, kúpila som si probiotiká Super Dophilus, dnes v lekárni. Chcela by som sa spýtať, ako ich mám užívať, keď mám neustále problémy s kvasinkami. Asi jedna denne ako prevencia nestačí. Na krabičke je písané aj tri denne, vždy po jedle, avšak môžem aj tri denne ak som tehotná? či to s tým súvis nemá koľko ich zjem? v rámci liečby, nie prevencie.

Ivka 1

Usiko tak slecna uz davno nie som, mozno viac rokov ako mate Vy a nezaoberam sa len Aloe Vera ale aj vcelimi produktami (propolis,vcelia materska kasicka,vceli pel,vceli med},prirodnymi doplnkami vyzivy na bylinnej baze. Robim poradcu zdravia uz viac ako sest rokov,konzultujem s lekarmi rozne zdravotne tazkosti,chodim na lekarske prednasky, snazim sa vzdelavat a ziskavat informacie z roznych oblasti alternativnej mediciny. Takze za tie roky sa uz cosi na mna prilepilo :} ale nevnucujem nikomu svoje rady a nazory. Kazdy sa musi rozhodnut sam. Svoj nazor na podavanie probiotik sucasne s antibiotikami som uz napisala a ostatne je uz na kazdom ako sa bude postupovat pri rieseni zdravotnych tazkosti.Toto je predsa slobodne forum a kazdy si moze napisat svoj nazor.

usiko

aluska,

vizitkou kazdeho lekara je pocet JEHO UVEDOMELYCH SPOKOJNYCH PACIENTOV, a nie pocet pacientov, pretoze ako vsetci vieme, ludia chodia k lekarovi, ktory je najblizsie, a kedze vacsina ludstav je nevzdelana v tejto oblasti, tak mu bude verit aj keby bol kadejaky.....

...dalsiavec, len malokto zmeni lekara pretoze je nespokojny, pretoze ludia sa boja ze sa im to vrati.....

...a okrem toho, co si taka citliva a beries veci osobne? mas pocit ze urazam tvoju rodinu? tak maj, ja ho nemam, ty si sa nou zacala ohanat, tak som reagovala.....

....ja si lekarov vyberam, z po rokoch mam konecne kvalitnych odbornikov 80 km od miesta, kde byvam, len preto, ze ja nemam problem lekara zmenit...takze tak....

...mala by si sa upokojit a byt menej citliva.....

...a mimochodom, ivka1 nie je nahodou slecna aloe vera?