Riedke vlasy

majo199

Ja mam zas ten problem ze sa mi zdvihlo celo trochu..nad celom mi zacali padat..a pozorujem to uz asi tak pol roka predtym som mal tiez huste vlasy..a trapi ma to

lisinka

Ludia ani neviete aka som rada ze ste spomenuli Voluma.Ja mam od 19tich fajnovo velku lisinu zial uz nevyliecitelnu.Lekari dodnes nevedia z coho sa mi to stalo.Zrejme som prisla na to az neskoro a mohli mi uz na hlavu davat aj vodu svatennnu no co uz nic napomahalo to.....Nastastie to mam zozadu a ostatne vlasy mi to prekryju.Vzdy ked to u nejakej kadernicky odhalim tak nemo zasne a kazda mi povie ze mam stastie....Fakt keby to mam hore na hlave tak mi pomoze jedine parochna.Nzuz ten sprejik rozhodne kupim lebo okolo mam dost vlasov a obcas si to svacnem na tu moju cudesnu hlavu.Smutne je ze kedysi som mala nadherne huste vlasy.Fakt mi vela ludi zavidelo a vidite ,,troska" som oplzla xixi.....

trajsner

ano, uz nie su riedke vlasy ale huste, predstav si to ako lak na vlasy ktory ti zahusti vlasy. Prislo mi to na 3 den od objenania

trajsner

Majo, ako som uz pisal, neviem bez toho teraz fungovat, ale podotykam ze Volluma nelieci, ide len o vzhlad, ale ja osobne som spokojny nadmieru, len som ,,cumel´´ do zrkalda prvy krat, chce to prax na zaciatku, ale efekt je potom skvely

trajsner

No vidim ze tu je aj vela dievcat s podobnym problemom, prepacte ze som skor radil muzom. Radim skusit tu Volluma zenam

trajsner

Ahojte, tiez mam riedke vlasy, mam 27 a viem ze lepsie to nebude, precital som uz asi vsetko na internete, vysledok=
1. transplatacia, ak to nie je v pokrocilom stadiu a mate evricka
2. tabletky na znizenie hormonov napr finasterid + vtierat minoxidil, pomaha skvelo ale len spomali priebeh aj ked viditeľne (len pre muzov, pre zeny neviem)
3. nakoniec som vyskusal zahustovace a najlepsi z nich bol Volluma, je to skvela vec, teraz si uz bez toho prakticky neviem predstavit existovat
4. vsetko vyholit a zvyknut:(