tehotna...ano?...nie?

Príspevok v téme: tehotna...ano?...nie?
wiki

Prajem pekny vecer, vzdy som si vedela poradit sama so vsetkym, no tentokrat asi potrebujem pocut nieci nazor. S priatelom nemavame pravidelny sexualny styk, neberiem ziadnu antikoncepciu. Mozno je to nezodpovedne, ale necitim sa na to, aby som ju brala. Ak sa milujeme, tak praktizujeme prerusovanu suloz. Naposledy sme sa milovali pred dvoma tyzdnami. Priatel vsak neejakuloval pocas tohto milovania vobec, no bol dost "mokry" /neviem ako to napisat, ale "nespravil sa"/. V poslednej dobe mi vsak zacalo byvat zle, mavam zavrate. Menstruaciu som dostala asi o 5 dni skor, no v podstate dnes je stvrty den a mne to uz konci. Bola aj slabsej intenzity. Pocula som vsak, ze zena moze mat aj pocas tehotenstva normalny cyklus. Zacina ma prepadavat panika, pretoze sme obaja studenti a tehotenstvo by vhod neprislo. Myslite si, ze mozem byt tehotna? Rozpisala som to asi ako roman na pokracovanie, no potrebujem pocut radu. Dakujem.

katuska102

Caute, myslite si,ze sex len s kondomom je bezpecny? mam 17 rokov a nedavno som mala prvy sex. odvtedy asi 6 krat.meskaju kramy,mam len vytok.Kondom sa nepretrhol,ale aj tak mam obavy, ze sa nieco mohlo stat.

moni:)

ahojte potrebovala by som taku radu aj neuzivam antikoncepciu ale novu metodu vola sa to ze vaginalne kapsuly ,,, aa zavadza sa to dole aa ma to chranit 4 hodiny aa plus kondom ale stale mam obavy z tehotenstva ,, moj priatel je o dost starsi aj ked jemu by babo nevadilo ale mne hej ,, nechcem brat antikoncepciu v tabletkach ,, poradite mi???

adriana

CHCELA BY SOM SA OPYTAT AKO BY SOM MOHLA OTEHOTNIET S MANZELOM TO SKUSAME DOST DLHO ALE STALE TO VITECIE NEVIE MI NIEKTO PORADIT?

boris254

dost blba otazka ale musim sa ju spytat.......je pravda ze ked som poslednych 5 dni onanoval asi 6krat a dnes pred sexom asi hodinu tiez..........je omnoho mensie riziko oplodnenia????su tie spermie neplodne????

gugu

Ahojte, milovala som sa zo svojim priatelom, no mam pocit ze som tehotna. Ochranu sme mali, ale nejako sklzavala.... Mozem byt tehotna??

maťa

čaute, ja som brala anti.asi 4 roky a musela som ju visadiť,lebo mi už začínalo byť blbo a neznesitelne ma boleli prsia, ale inak si nemôžem sťažovať. Krámy mi chodili presne na deň a sex bol lepší. Nemusela som mať žiadne depky či som alebo nie som tehotná. Teraz ju neberiem asi trištvrte roka a meškávajú mi aj tri týžne tak si viete predstaviť tie stresy.

wiki

ahoj kedze si to dostala tak asi no niesom si ista niesi tehotna ale byt na tvojom mieste urobim si test ktory sa da kupit v lekarni

PS:ale niesom si ista ci ti to moc pomoze

molny

hej pomoze mi tu niekto no milovala som sa z mojim chalanom a nepouzili sme ochranu ani antykoncepsiu co mam robit bo ked bol vo mne tak sa urobil a potom este aj na brucho myslite si ze budem tehotna ?? :()

prosim pomocc :(