spoluziak

Príspevok v téme: spoluziak
hajja

strasne sa mi paci jede spoluziak,nasla som si ho aj a fb,nemal tam napisane,ze ma vztah,tak som sa tak potesila,lenze potom som klikla na jedno dievca,co ma v priateloch,a mala napisane,ze ma s nim vztah,ja sa z nim nepoznam,ani s nezdravime,nic,kedze to je len spoluziak z vs s inej skupiny,a neviem ani jak sa s nim zoznamit,a ani ci si ho pridat na fb ako priatela ? co myslite ?

janekMY33

podivaj sa ak si mislis ze na neho nas tak mu to napis povedz narovinu lebo ak budes vahat tak ho klofne ina nezabudaj kdo zavaha nezerie

Karina

...a na margo temy:

Ja nemam problem oslovit chlapca, ktory sa mi paci, aj ked ho dopredu nepoznam. Uz to mam viackrat za sebou, z niektorych interakcii su priatelstva, z inych vztah a z toho zvysku len niekolkominutovy rozhovor. Skryvat sa za virtualne clony nie je riesenim, moze to byt jednou z ciest, ale najrychlejsia a najpriamejsia je uz spominana konfrontacia zoci-voci.

Karina

...a na margo temy:

Ja nemam problem oslovit chlapca, ktory sa mi paci, aj ked ho dopredu nepoznam. Uz to mam viackrat za sebou, z niektorych interakcii su priatelstva, z inych vztah a z toho zvysku len niekolkominutovy rozhovor. Skryvat sa za virtualne clony nie je riesenim, moze to byt jednou z ciest, ale najrychlejsia a najpriamejsia je uz spominana konfrontacia zoci-voci.

aluska1

hajja uvedom si jendu vec, ked ti tu kazdy pise ze to co robis nie je spravne tak asi na tom nieco bude
v podstate sa ta tu nikto nezastal

Karina

...a na margo temy:

Ja nemam problem oslovit chlapca, ktory sa mi paci, aj ked ho dopredu nepoznam. Uz to mam viackrat za sebou, z niektorych interakcii su priatelstva, z inych vztah a z toho zvysku len niekolkominutovy rozhovor. Skryvat sa za virtualne clony nie je riesenim, moze to byt jednou z ciest, ale najrychlejsia a najpriamejsia je uz spominana konfrontacia zoci-voci.