spoluziak

Príspevok v téme: spoluziak
hajja

strasne sa mi paci jede spoluziak,nasla som si ho aj a fb,nemal tam napisane,ze ma vztah,tak som sa tak potesila,lenze potom som klikla na jedno dievca,co ma v priateloch,a mala napisane,ze ma s nim vztah,ja sa z nim nepoznam,ani s nezdravime,nic,kedze to je len spoluziak z vs s inej skupiny,a neviem ani jak sa s nim zoznamit,a ani ci si ho pridat na fb ako priatela ? co myslite ?

Karina

Zaujimalo by ma, na aku VS beru taketo telata..:) Ked to ani pisat nevie, ani spravanie neovlada... Potom sa cudujme, preco je Slovensko v takom stave, v akom je...

aluska1

este stokrat napis omg jak pubertacka

my sme ti povedali ze by sme sa neplietli do inych vztahov ale to je tebe asi cudzie

no pridaj si ho k priatelom, vsetko sa uplne zmeni a on zrazu zisti co mu v zivote chybalo, pride za tebou a hodi sa ti okolo krku

cajik

zaujimave hajja, ze tema je zalozena na otazku ci si ho mas pridat do priatelov, a zrazu to uz robit nemienis :D hm hm, velmi ovplyvnitelna osobka :D

hajja

boze boze,ja si ho dopriatelov davat nemienim,pretoze aj ked fb zapnem raz za tyzden toje zazrak...a vies daktre hodiny su spolocne,nvm co to ty mas za vysku,ale tu sa pozna aspon z videnia skoro kazdy