zadok

sade8

no tak ja nejem maso, no nejem vyprazane a mastne, to sa mi hnusi, ja jem zeleninove jedla, ale mam rada sladkosti - ale ani nie take dobosky, ale take obycajne keksiky, a musli tycinky, no ale som to s nimi ukoncila, ale vecere som nikdy nejedla vela, tie si mam uz niekolko mesiacov taku ze si dam kopec zeleniny, kusok chleba a syr, a ked som este hladna tak jogurt

viki123

ked nepotrebujes vela, tak ti staci upravit veceru, neviem co papas a ak budes cvicit, tak to upravis isto....
ako cvicis?

sade8

viki
no tak pytam sa, zacala som tiez cvicit.....no nejak nepotrebujem vela - ale dost slaninka je na nohach a zadku :-)))

viki123

cvicim 3tí tyzden a dnes ked som si davala rifle, ktore mi boli obtiahnute, tak som zistila, ze na zadku su mi volnejsie... ide to pomaly a to dost odraduje cloveka, ale treba zatat zuby a vydrzat.
preco? aj ty sa snazis dat dolu slaninku? :DD

viki123

no myslim, ze to bude aj orbitreckom, ale aj taebo mi dava zabrat...takze neviem...ale som rada, nejde to sice nejako rychlo dolu, ale nevadi.
stravu som zmenila viac-menej tak, ze sa vyhybam vyprazanym jedlam, bielemu pecivu a na veceru iba take blbosti. bud salat s kuracinou, alebo zeleninu, sunku, vajko...