zadok

viki123

ahjte dievcata :))
musim sa pochvalit, ze mi zacinaju byt volne rifle na riťke :DDDDD
zajtra mame oslavu, tak dufam, že sa neprezeriem a budem sa drzat....
ako sa mate?

bara017

ano karotkaa ma pravdu.. ja som tiez z vahy dala dole mozno 2kg.. ale tiez to pre mna nie je take dolezite, skor sa zameriavam na tie obvody:) svalstvo je tazke takze vaha az tak dole nepojde a zase kto chce prist o svaly, ked nam spaluju co zjeme, nie?:)

karotkaa

viki ono ked rastie svalova hmota, kg az tak velmi nepojdu dole. Neriad sa vahou, ale sa meraj. Pre mna vaha, nie je az tak podstatna, hlavna vec, ze centimetre idu dole :))

bara017

ja na orbitreku cvicim tak 5x do tyzdna:) tiez som zacinala na 10minutach, teraz tak 40minut.. viac si nedavam, teda malokedy, lebo este posilovacky k tomu pridavam, brusaky na rozne sposoby, lebo mojim najvacsim problemom je brucho, kliky a na zadok spevnovacie cviky:) a fakt vyrazny vysledok prisiel po tych cca 4 mesiacoch:) tiez som zavisla na sladkom, takze diety radsej uz neriesim:D

katkaag

kocky...ako to tu citam..celkom ma motivujete..kedze pred rokom som velmi pekne schudla, lenze som zlenivela a tak sa mi 4 kila vratili nazad..a potrebujem nakopnut :) len mam problém ze moc nemam v oblube zeleninu, a ked tak neviem ako si ju pripravit, v akom stave ju jest...poobede?

karotkaa

viki, ano staci :)) Akurat sa za tych 20 - 30 min telo zahreje a je pripravene na posilnovanie :)) Ja si po par minutach cvicenia doprajem bielkoviny, aby mi chranili svaly :)