facka od druzinarky

zuzic

pokial je slusny a toto bol len taky "skrat" ze jednoducho tu druzinarku neznasa a provokoval ju, ze to nerobi normalne ale len teraz isla by som sa s nou porozpravat ze si nezelam aby sa to viac stalo a bla bla bla...ale az to robi castejsie tak by som to riesila aj s nim hlavne lebo neviem co bude robit ked bude starsi.

swistica

najskor si vypocuj inych ludi ktori to videli, pretoze deti klamu, zvelicuju a prikrasluju situaciu, len aby oni boli tie dobre a ucitel, druzinar ten zly. Takze spytaj sa svedkov ako to bolo a preco to bolo, spytaj sa slusne druzinarky preco dostal facku, mozno zistis ze bola opravnena.... A ci uz bola alebo nebola opravnena, tak hlavne nehovor synovi ako mu ukrivdili, lebo tym mu len potvrdis ze nema pocuvat napomenutia a byt drzy atd. ze vsak rodicia to aj tak za neho vzdz vybavia.

zarazena

Dakujem za nazory,viecmenej som rozhodnuta porozpravat sa s druzinarkou,aby sa to neopakovalo,aby informovala poznamkou,triednu ci riaditela.Zalezi,ako zareaguje ona,ak bude urazena,vybusna..budem ziadat,aby nebol v jej skupine.
A pre vsetkych,kt.si myslia,ze mam doma rozmaznaneho parchanta,nemam!
Neriesila som to pred jeho ocami a usami,aby z toho nahodou nevyvodil zaver,ze on je vitazom.

BNAK

My sme tiez kedysi dostavali facky, alebo tahanice za "stice" ci usi ... a s odstupom casu sa na to pozeram tak, ze to nebolo na skodu :)) Chapem, ze kazdy sa spravame inak, ked kecame o druhom a ine je, ked riesime vlastnu rodinu. Max. co mozes spravit, je ist za riaditelom a povedat mu svoj nazor, ze si neprajes, aby bolo Tvoje dieta fackovane, ale nech je riesene inak, ak budu s nim problemy. Kazde dieta je ovplyvnitelne okolitou skupinou, takze ...

zarazena

Meggy,jasne,ze je vela deti co vyrusuju.
A ak si zasluzil pokarhanie,napomenutie riaditela,,,isto nie facku,alebo treba zacat fackat vsetkych rad radom?
Nechce sa mi verit,ze ak by slo o tvoje dieta,podala by si jej ruku a podakovala.

zarazena

No nik zo skoly zatial neriesil jeho spravanie,nebol v tomto smere zatial ziaden problem,preto som zaskocena.
Mna sa jednoducho dotklo,ze niekto facka moje dieta,na druhej strane neviem,preco v ten den zacal rebelcit.
Tu nejde o jeho bhajovanie,len som popisala stav.

sadruss

aby druhak nerespektoval uciotela, nie je to uz trochu cudne? porozpravaj sa aj s nim, preco to urobil. A ucitelke povezd nech ho da radsej stat do kuta,pose do riaditelne, alebo iny nefyzicky trest.

pre zarazenu

zarazena asi si az velmi obhajujes svojho syna! to ci patri k najlepsim ziakom v triede nema s jeho chovaním predsa nic spolocne. to su totiz dve rozdielne veci.. Moze mat na vysvedceni same jednotky, ale chovat sa ako rozmaznany parchant! Skor ako ho zacnes pred vsetkymi obhajovat, priznaj si ty sama jeho chyby.

meggy10

a urcite nechod za druzinarkou sa jej pytat v zmysle co si to dovoluje udriet vasho synceka, lebo si to zasluzil, niekedy ich aj udreli a teraz si ma nechat ucitel po hlave skakat?