facka od druzinarky

meggy10

zarazena necuduj sa, druzinarka ma len jedne nervy a je vela ziakov co vyrusuju a je to velka drzost ked mu viac x povedala aby pisal a on nic a este sa usmieval jak priplesk!

zarazena

Praveze patri do trojice najlepsich ziakov,nieje to unho pravidlom,nerespektovat ucitela.
Druzinarka to presne popisala"napominala som ho,pis!on nie,len sa usmieval.vytocil ma,vytocil ma!!!nchcela som to riesit v tej chvili,pred synom.
To,ake su dnesne deti viem,ale on nieje zaskolak,flakac,snazi sa...ja to chapem tak,ze vsetci mame obcas nejake dni.
Ja svoj deti viem pokarhat,dostali aj po zadku,nie vsak facku po tvari,ci po chrbte.
Mozem ziadat,aby ho nemala v druzine?

Help

jej:)
az teraz som si to cele precital:))

No.....aj mna vie vytocit blby pohlad a vyskieranie sa:)
Tak neviem ,neviem:)
To ti robi aj doma???
Hovori sa....aka matka.,taka Katka:)

ucitelka84

Na jednej strane druzinarka nezvladla situaciu, na druhej jej rozumiem, pretoze niekedy je to naozaj tazke - pracujem v skolstve, viem, co to je, ale ziaka by som neudrela... Ziadajte minimalne vysvetlenie a ospravedlnenie, myslim, ze tym to neprezeniete - pripadne zajdite za riaditelom s tym, ze si uz nezelate, aby sa take nieco opakovalo. Treba ale najprv zistit, ako to v skutocnosti bolo a ci to bol nejaky vazny uder, alebo len taky "osuch". Ak by slo o moje dieta, asi by som bola nemilo zaskocena. Je ine ked date facku dvojmu dietatu doma, je to vase dieta... ale facka do druziny nepatri.

sadruss

mala to vyriesit inak, ale dnesne deti su strasne drze, uz vobec nepoznaju autoritu. Mala ho ale poslat do riaditelne, alebo napisat poznamku. Ale neposluchat a drzo sa usmievat a k tomu len druhacik?! uff,kam to smejeme