čo kupiť priateľovi na narodeniny 18? sme spolu vyše 2 a pol roka :)

Príspevok v téme: čo kupiť priateľovi na narodeniny 18? sme spolu vyše 2 a pol roka :)
n,,,

ahojte som zúfala môj priateľ bude mať 18 a sme spolu presne 2 roky a 7 mesiacov... chcela som mu najskôr kupiť korčule aby sme sa cez leto korčulovali ... spolu.. ale dneska keď sme boli na prechádzke nás obehol korčuliar a on začal rozprávať ako sa môže muž korčulovať veď je to trápne že on nechápe že on by sa vživote nekorčuloval že nechápe...(ja viem že to je normálne ak sa korčuluje chlap) ale asi toto neni jeho hoby. a teraz neviem vôbec čo mu mám kupiť.. no narodeniny. pretože už som všetko možné pokupovala a už nemám fantáziu a budem vdačná za vaše rady.. alebo čo ste vy kupili priateľovi dakujem :)

jancecka

tak myslím že športovou súpravou sa nedá nič pokaziť, keďže je športovec, jedna mu asi nestačí :D je to trošku ale náročnejšie pokiaľ to má byť značkové :-) ťažko s chlapom ktorý všetko má, a čo elektronika? miniveža? alebo repráky k telke? domáce kino myslím, tak sa to volá, nie? :D alebo ak má auto, niečo do auta, elektronika asi aj tak najviac chlapov poteší, foťák, mobil, mp3, alebo len USB kľúč, má notebook? čo tak chladiaci podstavec pod notebook, k mobilu nejaké príslušenstvo

n,,,

baví ho squash, ale to už má novú squashovú raketu, chcela som napr.. nejakú supravu ale to tiež má ako mikinu a tak myslím.. teraz mal meniny.. tak som ho objednala na masáž pačilo sa mu to :) už som mu pokupovala predtým ako vonavku, košelu, svetrík, taký veľký rám s našimi fotkami, veľkého maca, aj náramok z tej ch. ocele, veľa sladkostí... aj kozmetiku som mu pokupovala.. tak už preto som sa pýtala:) ve%d možno mu kupim niečo na oblečenie alebo pernamentku na squash... alebo ak najdem v dobrej cene hodinky.. (aj tak hodinky už má ale tak...:)) dakujem za vašu radu:)

jancecka

alebo trebárs permanentku do posilňovne, ak ešte necvičí, alebo ho pozvi na nejaký zápas, hokej, či futbal, záleží čo má rád. Je to typ chlapa čo sa o seba stará? Mám kamoša ktorého veľmi raz potešila od priateľky vstupenka do salónu, kde sa o neho postarali. :D metrosexuál

jancecka

hodinky, korčule na lad :-) či aj to je pre neho trápne? športuje nejako? pokiaľ chodí do fitka nejakú súpravu, uterák, flaška na vodu, rukavice na cvičenie. Bycikluje? trebárs prilbu, teraz už musí byť a je to na prt. Ide leto, nejaké lepšie slnečné okuliare. Aké má hobby? napíš niečo bližšie. Ja mám rada originálne darčeky. Manžel je polovník, raz som mu kúpila povolenku na diviaka :D tešil sa moc

mate59

Kozmetiku - vodu po holení, sprcháč,deodorant....CD s oblúbenou hudbou,knihu,ak má hobby,tak niečo k tomu.Retiazku, hodinky, záleží aj od výšky investície.Možností je veľa.Ale peniaze mu nedávaj,aby si niečo kúpil,to je vhodné až v manželstve,napríklad.

Lily.

Oblecenie a topanky by som nekupovala, aby s tym neboli problemy pri noseni, ak by to dobre nesadlo. Maximalne tak sal ci rukavice, ponozky. Ja kupujem sladkosti, nejaku drogeriu k tomu plus knizku ci darcekovy predmet, proste tak trochu na sposob Mikulasa ci Jeziska. Ak by som vsak vedela po com velmi tuzi, tak by som s amu to snazila kupit alebo aspon dat peniaze na to, aby si to kupil.
Narodeniny neslavim a ani nechodim na narodeninove oslavy, tak aspon nech darceky stoja za to:D