Kedy sex po pôrode?

Príspevok v téme: Kedy sex po pôrode?
alicka1234

Chcem sa vás spýtať som v ešte len v šiestom mesiaci 22t bez sexu si ani neviem predstaviť záver dňa, a chcem sa spýtať že po akej dobe po porode,- budem robiť klasicky na stole sa môžme s manželom vrátiť do pôvodného harmanogramu dňa - teda kedy po pôrode po akom čase môžme mať opôť sex - je to fakt tých šesť týždňov po šestonedelí. ďakujem

sandra 3003

Pridám aj ja svoju skúsenosť, ale najskôr odkaz pre Denisu:ak je tehotenstvo chcené a partner sa na bábo teší, tak sa mu zdá žena príťažlivá aj keď už svojou veľkosťou pripomína hrocha :-))).Môj muž mi každý večer meral bruško krajčírskym metrom (a začal s tým už keď som bola v 6 týždni a ešte na mne nič nebolo vidieť) a každý nový centimeter naviac ho tešil. Milovali sme sa každý deň a najlepšie bolo, že vplyvom hormónov som dosiahla orgazmus oveľa rýchlejšie než predtým. Najhoršie bolo vydržať po pôrode, kým sa zahojí šitie (odporúčam časté sprchovanie a šité miesto si oplachovať studenou vodou - mne stehy vypadali už po 9 dňoch, kamarátka sa odmietla sprchovať studenou vodou a stehy jej vyšli až po 3 týždňoch a medzi tým sa jej šitie stihlo zapáliť). Hneď ako som po pôrode prestala krvácať - asi po 4 týždňoch, vrhli sme sa s mužom na seba a bol to fakt divoký sex.Aj keď to zo začiatku bolelo, bolo to akoby som znova prišla o panenstvo, ale potom to už bolo úžasné.

rybka17

baby a nemali ste problem napr.so zahojenim po zastrihu???pocula som take historky ze zena sa tak nestastne natrhla alebo ju zle zasili a ze sex nemohla mat ani 3 roky po porode.je to mozne aby sa porodom tak znicila vagina ze nieje potom mozne dlhy cas mat sex-alebo do konca zivota???

resana

Tu je moja skúsenosť. Počas tehotenstva sme sa s manželom milovali každé ráno celých deväť mesiacov. Sme tak rovnako naladení. Rodila som týžden po termíne, takže u mňa spermie pôrod neurýchlili. A po pôrode sme začali zase o mesiac.
to sa mi už stehy zahojili a prišiel chtíč. Sex mi chutí rovnako teraz ako predtým, len už to nemáme kedy chceme. ovplyvňuje nás bábo. A po pôrode prídu úplne iné starosti ako sex.

lajla

možeš aj do konca,ale budeš sa cítit ako hrošica.najlepšie je to vtedy na boku, alebo na kolenách. nuž fantázii sa medze nekladú.budeš rada,ked sa ti podarí pretočiť z boka na bok xixixi.

zvedava:)

a do ktoreho mesiaca sa moze milovat???:))ja si to ani neviem predstavit mat take velke brucho a milovat sa...len neviem ako to prezije moj partner...ps:ja niesom tehotna len ma to zaujima

lajla

spermie porod nevyvolavaju.to skor poh.styk.ked žena prenáša odporúča sa jej sexovat.ak by hrozil predčasný porod lekár ti zakáže milovanie.to sa týka hlavne rizikovej tehotnosti.inak som počula,že ak žena v tehotnosti sexuje má lahší porod,tak do toho.ak máš nejaké konkrétnejšie otázky kludne sa na to opýtaj svojho gynekologa.ak nie je nejaký pako,ako ten moj určite ti na všetko rád odpovie.

alicka1234

no myslela som si,a je pravda že spermie môžu vyvolať v pokročilejšom týždni tehotenstva tak 38-40 t vyvolá pôrod, viem že v tých týždnoch sa žena ledva hýbe a na sex ani nepomyslí, ale funguje to?