Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy je človek vybúrený?

Príspevok v téme: Kedy je človek vybúrený?
Zuzana5656

Som mladé dievča,mam 19 rokov. A.. som single . Myslím že to nie je tragédia. Mám však kamarátky-sú to veľmi zlaté baby ktoré však už majú partnerov, jedna rok a pol druhá pol roka. Ale čo sa týka mna..Nejak sa mi stále v tejto oblasti nedarí .. nemyslím si že by som bola škaredá (zas namyslená myslím tiež nie som ;)) ) ale stále nič. Niekedy ma to už aj trápi ...Môj ex hmm to bola osobitná kapitola-robil v zahraničí ,navyše aj ked bol doma tak sme boli od seba velmi velmi vzdialení -čiže sme neboli ani spolu a ani od seba... Bolo to tažké ale pekné ... A problém číslo 3 že bol starší o 8 a pol roka(dospelý takmer 27 r chlap v tom čase )-čiže jeho diskotéky už nebavili a ked som išla ja tak sa zas bál že niekto ma "zbalí " ... Lenže ja som mladá baba ktorá miluje diskoteky, zábavu ,hudbu a pohodu ... neviem trčať doma na gauči a bojím sa že keby priatela mám tak by som to nevedela tiež.. Som dosť aktívny človek ;)) -----------------------------------------------------------------------
Kedy ste mali pocit že už naozaj stačilo túlať sa po zábavách ,diskotékach, baroch ...Ako ste s partnerom trávili volný čas, večer ? Dík za vaše odpovede :)

Biba-lilii

ja nemam momentalne frajera a ani mi nechyba ... O dva dni maturujem , cez tyzden sa ucim , kazdy den mam trening a jedine po com cez vikendy tuzim je vypadnut niekde von sa porozpravat,vytancovat alebo sa poriadne vyspat ... Nemyslim si ze teraz o nieco prichadzam ved to pride aj same a aj potom ....Netuzim stravit vecer co vecer na gauci s priatelom .Ako niektore moje rovesnicky . Aspon nie teraz . Mozno je tento nazor trocha egoisticky ale mne takyto zivot teraz fakt vyhovuje... zijem si slobodne a jedine po com momentalne tuzim je zvladnut maturitu a prijimacky na VS.

emka44

To Ti verim, poznam takych vela.Fakt super partia, ako drzia spolu a tak.Ale ja osobne by som si asi na motorku sadnut neodvazila.Ked tak na stojacu.Inak ich veeeelmi obdivujem.A ked sa smiem spytat,patris medzi nich?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.