Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychológ

Príspevok v téme: Psychológ
Makarón2

Dobrý večer. Chcem sa vás opýtať či bol niekto u psychológa s podobným problémom ako ja. Mám ísť na budúci týždeň ale chcem aby ste sa podelili o svoje skúsenosti a trochu ma aj podporili :)

Takže ide o to, že mám sociálnu fóbiu. Som hamblivý introvert a nemám žiadnych kamarátov. Neviem nadväzovať nové priateľstvá a ani komunikáciu neviem začať sám. Tým pádom som stále doma a už mi z toho hrabe a chcem s tým niečo robiť tak preto som si vybral ako riešenie psychológa.

Ďakujem za vaše odpovede.

johnyZ

Makarón, napíš mi na môj email. Ak ide o psychosomatiku, tak ti dám kontakt na jedného človeka, ktorý odstráni aj príčinu. Mám to overené!!!

johnyZ

Ja som prežil niečo podobné a neišlo o chorobu v pravom slova zmysle. Chcem sa ťa len opýtať, či ti napr. vadí pohľad do očí a pod., či si sa nezaoberal napr. mágiou a pod. vecami? Treba zistiť príčinu.

Makarón2

Nemyslím.... Na nete je to ok ale keď je to naživo tak to je niečo iné. Asi v tom je malo sebavedomia, proste sa nemôžem pozrieť človeku do tváre. Uhýbam vždy pohladom.

martin20

Ahoj neviem sice ako sa clovek s takouto poruchou citi ale neskusal si nadviazat s niekym kontakt na nete? Mozno keby si tam zacal tak sa to postupne zlepsi...

danik

Nebola som u psychologa, ale len u skoleskej sestricky, ktora ma ale v skole kde studujem podobnu funkciu ako psycholog. Rozhovory s nou mi velmi pomahaju a krok za krokom mi pomaha dostat sa medzi ludi. Myslim, ze je dobre, ze si sa rozhodol nechat si pomoct. Drzim palec

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.