Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citlive popraskane pery

Príspevok v téme: Citlive popraskane pery
bezradnica

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit? Velmi ma trapia suche popraskane pery (tiez okolie pier - az k nosu!), ktore su tiez velmi citlive. Uz som vyskusala vsetko mozne, ale nic mi nezabera, pery su stale suche, je to sprevadzane neprijemnym palenim. Dodrziavam pitny rezim, beriem riboflavin, pouzivala som uz vsetky mozne balzamy a maste od jelenieho loja až po Vichy, ale nic nezabera. Dokonca aj balzam, ktory mi odporucila kozna lekarka, zabral len na chvilu. Takisto sa mi casto objavuju kutiky, niekedy aj naraz na obidvoch stranach pier. Vie mi niekto poradit?

hejka

Odporucam Tycinku drnona-arche, je idealna na ten problem, vnutorne caj Gonseen na precistenie vsetkych systemov, lymfy, nervovy,traviaci.

klara221

skus nechtikový krem alebo propolisovu mast.obidve su na prirodnej baze a určite ti pomozu,daju sa pouzivat aj na pery.

mjanik

tu ide o vnútorný problém,zásahy zvoku ti moc nepomôžu,vyhľadaj akupunktúru a daj si preličiť slezinu a obličky,potom nastane zvlhčovanie pier a bude po probléme

soffa

tiez som mala taky problem.velmi suche pop pery som mala z neustaleho olizovania pier(v byte mas suchy vzduch-tak si to clovek neuvedomuje).staci len mastit,mastit,skoro vzdy.mne pomohol balzam z lekarne vola sa sos a je najlepsi a to som uz vyskusala fakt skoro vsetko.

MarioMaser

Odporúčam cvik na pery.
Pery sa dajú pekne "cvičiť" tým že ich prekrvuješ uvolnuješ, odstraňujú sa z nich odpadové látky a sú "krajšie a zdravšie".
Cvik spočíva : ked sa chceš bozkávať a ideš dať priaťelovi pusu tak peri "špúliš" a rovnako sa cvičí aj sval musculus orbicularis oris (okolo pier) ktorý piamo pôsobí na peri, a samotným "špúlením" (opakovaným) pier si ich krásne prekrvíš.

MarioMaser

Odporúčam cvik na pery.
Pery sa dajú pekne "cvičiť" tým že ich prekrvuješ uvolnuješ, odstraňujú sa z nich odpadové látky a sú "krajšie a zdravšie".
Cvik spočíva : ked sa chceš bozkávať a ideš dať priaťelovi pusu tak peri "špúliš" a rovnako sa cvičí aj sval musculus orbicularis oris (okolo pier) ktorý piamo pôsobí na peri, a samotným "špúlením" (opakovaným) pier si ich krásne prekrvíš.

Lubosh

No tak ale potom to musis liecit, to zrejme nebudes mat len tak ze nejaky balzam, ved ta kožná ti musí prespísať na to liečnu, mne dala kožná na to Roacutine balzam na pery a ten velmi dobre zabral. Teraz ked uz nechodim ku kuznej s tym, tak mi velmi dobre zabera balzam na pery Neutrogena 6 hour protection v tubicke. Je uplne super, najskor je taka uplne aaaaaaaaakoby mastna ale nie taka ze zanecha mastny film, skor taka hydratacna ze ti uvolni totalne pery a o chvilu sa to akoby zaschne, ale v skutocnosti mas pery take aké by mali byť ked su bez balzamu, teda prirodne zdrave pery ani suche ani mastne a tak to vydrzi naozaj aj tych 6 hodin, prvy balzam s ktorym som spokojny. ak si neskusala, tak skus.