nebavy ma nič

Príspevok v téme: nebavy ma nič
olgy

kcem zomriet nebavi ma žit .žil som kvoli detom a kvoli mojej milovanej osobe 9 rokov ako druh a druška a nekce mi dat šancu čo mam robit.ešte ju vtom podporuju jej rodičia a jej sestra .vipil som si povudal som im ked sa vratia tak sa pojdem liečit ale maju to na haku nedavno si nasla volakeho zasrana .deti sa kcu vratit domov ale ona je ako pomiatnuta neviem to vyriešit poradte .je to teraz na sude kvoli tomu že je zmanimulovana.dakujem

mnamka257

pozri pokial ju naozaj milujes tak urcite nechces aby sa trapila.a vztah s tebou v ktorom by sa iba pretvarovala ze ta miluje by pre nu trapenim naozaj bol.a este k tomu aj pijes.ved v podstate si za to mozes sam.

bella1988

bibba: Jasné, lebo ty si ako vidím majster v prekrúcaní vecí. Ja som nikdy nepovedala, že sa cítim ako niečo viac. Ja sama neovládam gramatiku výborne, aj diktáty mi robievali dosť problém, ale aspoň sa snažím naučiť svoju rodnú reč. A to nie je len vedieť kam dať i/y, ale preboha tvoriť si vlastné slová ako : cery, račej, nekce, kcel, vstah,....tak to je ozaj moc...
A ja som tu nikdy nikoho neurazila, úplne normálne som to napísala a ani som nikomu nenapísala, že je primitívny, lebo si myslím, že inteligencia človeka sa gramatikou nemeria. Ale tvoje chápanie je asi niekde inde... :) nevadí
A inak jasné, že angličtina je ľahšia. Veď anglická gramatika sa k našej nedá ani prirovnať z hľadiska obtiažnosti.

olgy

ahoj Bibla dakujem že sisi mna zastala .Mne tu vobec nejde o gramatiku ale o vstah a deti .Boli prazdniny skušal som sa skontaktovat s mojov polovičkov ale beznajdejne ,stale mi zakazuje deti.Tuto noc som premišlal ako to bolo tamtoho roku aku mali decka radost.A teraz citim len samu prazdnotu a smutok.

Andy79

pre "bibba": súhlas!
Anglictinu viem lepsie ako slovencinu. Jednoducho sa neviem naucit kde a kedy napisat y/i.
Este ze existuje google...

bibba

inac veeelmi by ma zaujimala jedna vec... o vam sakra ide, ked niekoho zdrbavate za gramatiku? citite sa ako "nieco viac", zato, ze viete pchat i-cka na spravne miesta? dobre viete, ze dospely clovek, ktory robi tolko chyb to uz len tazko zmeni, tak naco mu to vobec pripominate... starajte sa o vlastne pismo, mozno vy sami ste v niektorych inych veciach primitivi.. tss, zato ze pekne pisete...