Krem proti vraskam pre 40 ročnu

pehatahanka

alicazazrak
prosim ta a myslis, ze je to naozaj prirodna kozmetika? rozmyslam, ze by som si odtial objednala, ale uz ma takzvane "prirodne" kozmeticke vyrobky dost sklamali

alicazazrak

ja som sa vzdala bežných výrobkov a zainvestovala som to prírodnej kozmetiky, vyskúšala som viacero značiek, ale nakoniec som zakotvila pri pevonii (www.pevoniaeshop.cz) ...a aj protivráskový krémik

morticia

Kozmetiku so slimačím extraktom som skúšala a je VÝBORNÁ. Má jedinečné látky,ktoré nemá žiadna rastlina ani živočích. Teraz si idem dokúpiť sérum. Som tým naprosto nadšená - odporúčam!!!

anabelka89

Ja ked možem hovoriť za seba tak ja nedam dopustit na kozmetiku so slimacim slizom do Victorie Beauty. Vyhovuje mi ich kompletná rada kde je okrem očného, nočného a micelarky , aj pleťové masky .

Spedyyoung

Ahojte,

žiadne babske recepty ani produkty z reklám typu ,,photoshop" nefunguju reálne tak ako toto serum proti vráskam pre domáce použitie.
www.beautyexplosion.com

:))))

monika
Nemusi mat clovek na to vzdelanie aby si miesal kremi-ved na nejakych strankach je aj postup ako sa robia.
Zda sa mi ze aj na stranke -ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE- mas postup ako sa robia kremi-sice nie na plet ale je tam postup.A ked si precitas co na plet je dobre nie je problem si namiesat nieco pre seba.Osobne si myslim ze by mozno stacil len olivovy olej na plet-kvapka,alebo kokosovy olej-zalezi aka plet to je-ci sucha ci mastnejsia.
A ostatne ziviny dat pleti v podobe domacich masiek alebo jest veci ktore pomahaju pleti a pitny rezim. Hodne pomaha aj tvarova gymnastika.Ja mam nad 40rokov a s pletou som nadmeru spokojna a mozem povedat ze ziadne drahe kremi nepouzivam.
Vela robi aj genetika a v akom stave je clovek-ked ma nejaky problem zdra votny-hned sa to na pleti odzrkadli.
A niektorym reklamam ma musim smiat ked tvrdia ze nejaky krem vyhladi uplne vrazky.To je na zamyslenie.Daju tam dievca ktore este ani nevie co to vraska je a ta potom hovori-ZE NIKDY NEMALA RADA VRASKY-same bludy a to je aj v inych odvetviach reklami.

Monika1212

odkaz pre RNG:

fajn, keď si to vieš tak sám namiešať, predpokladajme, že máš na to vzdelanie.... ale čo my ostatní?
Takže ideme ďalej, chémia, chémia, .... ale aspoň sme bez vrások :o

RNG

Rozne antioxidanty a prirodne oleje su dobre na plet, ale vrasky su z nedostatku kolagenovych dlhych retazcov a na vytvorenie kolagenu je treba najma vitamin C, E a aminokyseliny.
Takze kremy s tymito, najma prirodne, su na ten problem najlepsie.
Ja si miesam kremy sam, na zaklade kokosoveho oleja s pridavkom 10% tukorozpustneho neutralneho vitaminu C(ester C palmitate), 5% vitamin E a pridavkom roznych antioxidantov(resveratrol, polyfenoly z caju,antokyanidy zo semien...)

nezodpovedni

AA kozmetika? Prave som videla na jednej stranke, kde sa tato kozmetika predava mena zakaznikov, ktori si neprevzali zasielku. No toto je ale hnus! A o ochrane osobnych udajov ani nehovorim. Toto je na obchodnu inspekciu >:-(
-odkaz odstránený-