terapia s ACP

katalinka

ojka ja neviem a s tou peňaženkou máš pravdu, zdravotníctvo nám kolabuje, mne chlap radil aby som si zohnala nejakého špotrového lekára, vraj oni sú v týchto veciach úplne iní...lenže čo by som mu teraz povedala...viete bolelo ma koleno, ale kvapkám si kvapky na detoxikáciu obličiek a je mi fajn? Asi by sa ma opýtal, či mám všetkývh 5 pokope...

ojka

hm, no to aby som nosila riadne vybavenú peňaženku, tak sa mi zdá... ale no, neboj, nie je to až také srašné, ako to aj mnohí iní opisujú...ono záleží aj od toho ako "jemne" a dobre to lekár vpichne do kolena...určite by si to aj ty zvladla (:

katalinka

nie, nič som neplatila ale som zvyknutá že pýtajú všade 10 euro...ja som sa bála že mi bude chcieť dávať obstreky...ale chvála bohu, že eee . Asi by som až taká statočná ako ty nebola...

ojka

tak mna tie injekcie vobec neboleli, ale zasa som po nich ani zlepšenie necítila...ale doktor aj sestrička, akí zlatí boli, aj ma pohladkali, že nech sa nebojím... ((-: hm, a ona ta objednala aj tak? a nepriplácala si si ? ja tomu už fakt nerozumiem, och, to naše zdravotníctvo...

katalinka

na to by ma asi nenahovoril nikto...ja si asi do kolena nedám vŕtať, so sestričkou máš asi pravdu, ja pod nich nespadám už vôbec, ale nedala som sa a objednali ma...ojka trošku zabojuj, koleno za to stojí

ojka

hm, ach jaj, ano, o nom som počula, preto som k nemu aj chcela isť, lenže sestrička ma odbila cez leto tým, že vtedy mali vela pacientov a aj tak k nim nespadám, tak by som si musela riadne priplatiť,aby ma zobrali...