čo mi je?

Príspevok v téme: čo mi je?
kraaska

Ahoj babenky,uz druhy mesiac mam problem s menzesom,som 9 mesiacov po porode a do januara bolo vsetko ok,a potom mi zacali meskat,bola som na vyvolavacke, minuly mesiac a teraz mi zasa neprisli,okrem toho mam vzdy nafuknute,akoby plne brucho,vyzeram ako tehotna,ale to nie som.aj rano mavam nafuknute brucho,a este k tomu aj trochu opuchnutu tvar,krvne testy mam v poriadku,aj moč mam negativny,co to moze byt?uz mi s toho šibe :((

jaky

ahojte,mohli by ste mi poradit,uz viac ako rok mam velmi nafuknute brucho..vyzeram,ako v 5 mesiaci,pricom som velmi chuda!bolesti nemam,ale moje brucho je velmi tvrde..pomozte,neviem co mam robit

bazalka

No, ja som bola na preventívnej prehliadke, všetky krvné testy v poriadku, štítna žľaza v poriadku, iba som dva mesiace nedostala menzes. No a na sone mi gynekológ zistil cystu. Cystu mi vybrali a menzes prišiel.

kraaska

aluska no to neviem,bola som v tedy aj na sono a lekar mi kazal vratit sa o tyzden na sono ale vtedy mi prisli po vyvolavacke,tak som uz nesla,ale v utorok sa chystam k mojmu lekarovy,pred chvilou som si nasla na intimke tmavohnedy výtok,ale menzes to neni.