Existuje niekto taký?

Príspevok v téme: Existuje niekto taký?
romantička

Asi každý dospelý človek v určitom veku už netúži len po pár nahodných flirtoch, ale chce niečo viac chce niekoho s kým môže byť sám sebou, niekoho s kým bude hore celú noc a budú spolu piť teplé kakao a rozprávať sa.
No akosi mám pocit, že v dnešnej dobe je čím ďalej tým ťažšie nájsť niekoho koho som si vysnívala ja.
Je to asi smiešne, ale aj keď som to v sebe akokoľvek popierala a snažila sa pozerať na vzťahy realisticky nejde to. Akoby všetci chalani čo sú okolo mňa boli rovnakí. Alkohol, diskotéky, žiadne váženie si ženy, žiaden šarm, žiadne dobrodružstvo, vášeň a najmä romantika.
Asi som jedna z mála, ktorá tak veľmi potrebuje romantiku, ale ja bez nej neviem žiť.
No ešte som nestretla muža, ktorý by bol natoľko romantický, aby mi to vyhovovalo. Jasné na prvom, druhom rande sa každý snaží ukázať z lepšej stránky a ešte aj po 3-4 mesiacoch ho baví hrať sa na romantika, ale potom to akoby zázrakom zmizne.
Prečo neexistujú muži, ktorí Vám večer zaklopú na dvere a unesú si Vás autom niekam na veľkú lúku, zapália sviečky, otvoria víno a celú noc ste tam len Vy dvaja. Prečo neexistuje muž, ktorý Vám nechá pred dverami ružu s pozvaním na večeru, ktorý sa nehanbí na ulici Vás vziať do náručia a povedať Vám ako veľmi Vás miluje, ktorý pri Vás stojí vždy viac ako pri svojich kamarátoch, ktorý sa nehanbí za svoje slzy a netvári sa,že je ten najtvrdší muž na celom svete, ktorý Vás pobozká do vlasov a leží pri Vás celú noc bez toho, aby to skončilo milovaním, ktorý Vás vždy rozosmeje, uteší, váži si Vás ako ženu, je k Vám nežný, citlivý a pozorný? A ktomu všetkému je to ešte sexi, vždy upravený, voňavý muž ktorý k Vám nepríde s neumytými vlasmi, neoholený a s boxerkami, ktoré mal na sebe včera.
Nie som pubertálne dievča, ktoré si niečo vysnívalo, mám 23 a čím ďalej tým viac prestávam veriť na takýchto mužov.
Stretla už niektorá z Vás takého a milí muži sú medz Vami takýto, ktorých to všetko staranie sa o seba a romantika neprestane baviť po 5 mesiacoch chodenia s priateľkou?

romanticka

Myslim si,ze vsetci sme tu dospeli ludia,tak by sme tak mali aj komunikovat.
Ja chapem,ze kazdy ma iny pohlad na muza svojich snov,na vztah,lasku.Ale ja to nikomu neberiem.
Ved Vam moze byt uplne ale uplne jedno ci si neostanem so svojimi snami sama niekde v opustenom byte a nikdy nenajdem pravu lasku.Ved to Vam moze byt jedno.

No ja Vam prajem Lily.aj Tebe aby ste boli stastni s tou osobou, s ktorou ste alebo s tou, s ktorou budete.
Bez lasky je zivot prazdny.A najma sa nerozculujte nad niekym ako som ja a nad touto temou,ak chcete tak ju dajte zmazat.Nechcela som tu vyvolat taketo reakcie,ktore su plne urazania,rozculovania.Na co je to dobre?

Ved je to len obycajna tema,ktora nikomu neublizuje.Ludia si osobne ublizuju ovela viac a kazdy den robia ovela horsie veci,ako to,ze sem napisu takuto temu :-)

romanticka

Mili moji zlati,mam auto a zarobila som si na neho sama.Nikde som nenapisala,ze moj priatel MUSI mat auto,lebo inak s nim nebudem chodit.
Mojho expriatela nepoznate,neviete co medzi nami bolo atd.tak neposudzujte kto co robil zle a ze sa vykreslujem v nadhernom svetle.
A s kym manipulujem?To absolutne nechapem.
Mila Lily. Preco mi tu pises,ked mi kazdy na to .... ?
Ohovaram byvaleho?Ved ani neviete kto to bol,nehovorim o nom konkretne a ani nic podobne a co zle som na neho povedala?Ze som mu dala moje srdce a on si robil co chcel?Ze isiel s kamosmi v piatok vecer na party a vratil sa v sobotu vecer?Takze to je ohovaranie,to je skor pravda,ziadne ohovaranie za chrbtom.
Priatel doplacat na moje vystrelky?Ach jaj,ja nechapem na ake vystrelky,piknik na luke so svieckami je vystrelok?Tak toto je uz nepochopitelne ako dnesny ludia vnimaju svete racionalne bez stipky niecoho vynimocneho.Ak to Vam vyhovuje,tak mne to neprekaza.Su to Vase vztahy,Vase lasky.Keby ste chodili aj kazdy rok do Pariza na svoje vyrocie,bolo by mi to jedno,tak ako mie je jedno ci sediete doma pri telke a jete chipsy.Kazdy ma svoj sposob vyplnania si vztahu.
Ja nikoho z Vas nekritizujem,tak preco Vy mna?

AdamKrt

romanticka:

ale priatela bez auta by si nechcela, ze ? Skus mat na seba rovnake poziadavky. Avsak presne. Mozno, keby sa zratalo, co pre Teba /nieco ine/ robil Tvoj priatel, tak by si vyzerala v uplne inom svetle, nez akom sa vykreslujes...

Co si sama nevybavis auto a neorganizujes a nefinancujes si tu romantiku Ty, ked tak po nej tuzis ? Preco ma priatel doplacat na Tvoje romanticke vystrelky ? ;-)

Myslis si, ze musi existovat niekto taky, ako ho popisujes ? Ako sa hovori - MUS je velky pan a NEMUS este vacsi :)

Preber sa trochu. Zaspala si s naivitou na urovni 13 rocneho dievcata. Este si sa nepostavila na vlastne nohy, nezarabas normalne a mas prehnane poziadavky na partnera. Nikto sa romantike predsa branit nebude, ale ako tu uz bolo povedane, treba vsetko s rozumnou mierou...

Lily.

Hnusne manipulujes. Ohovaras byvaleho, myslis si, ze si vynimocna s tym co chces a kazdy ti na to sere, bo si ako obohrata platna.

romanticka

Mam skolu,brigadu a chodim dokonca precvicovat aerobic,takze mam toho dost a cas na romantiku?
Ten mam vzdy :-)
Mam pocit,ze ma tu uz neznasate,co som urobila zle?
Nerobim zo seba ziadnu uzasnu zenu,ani hlupu barbinku,nikoho neponizujem,neodsudzujem a aj tak ma vacsina negativne komentare.
Preco?

Realistka

Romanticke
vies ako sa hovorí: romantik=chudobný, taký vtip letí
asi tak ti poviem ziadneho normálneho cloveka to nebude bavit, to je dno ci zena ci muz,...napriklad ja som taka aktivna ze skor ten moj by len tak lezkal a tak,,,ale ja to povazujem sa stratu casu..myslím že ak budes mat pracu, skolu súcasne..a budes sa chciet starat este aj o svoje telo chodit do fitka atd..tak na také hovadiny nebudes mata ani ty cas,,,prepac za ten vyraz..a inak nemusi len muz byt romantik..ja ked raz za uhorsky rok mam chut na romantiku, tak vsetko nachystam a pozvem svojho k sebe a on rad pride a neodmieta romantiku, pokial s tym zena moc neprehana , tak kazdy muz prijme trocha romantiky v rozumnom mnozstve,-)

excell

romanticka, to čo ti píše Adam Krt, ber s humorom a zasmej sa nad tým, ja sa na jeho príspevkoch fakt skvele bavím, je to negatívne naladený človiečik, ktorý ti nič rozumné nedá, chceš niečo čo existuje len treba mať trpezlivosť, držím ti palce

Lily.

VZDY ZO SEBA ROBIS NEVINIATKO ALEBO LEN POKIAL IDE O MUZOV? TROCHU SLABE LAKADLO, NO MOZNO NIEKTORY, KTOREHO PREDOM LUTUJEM, NALETI.
Asi som jedna z mála, ktorá tak veľmi potrebuje romantiku.
To v dnesnom svete tak malo znamena dovera,laska,pozornost,ucta a romantika?
Pre svojho priatela som urobila vsetko,zniesla som mu skoro modre z neba,no od neho som nic take nedostala. Ja som sa snazila urobit kazdy mesiac nieco mile,pekne,prekvapujuce a romanticke a on nic.
Muz by mal byt pre zenu oporou,mal by jej dat pocit,ze je pre neho dokonala,byt pre nu vzdy prekvapenim v pozitivnom zmysle :-)
robila som pre enho vsetko,dala som vsetko a nedostala skoro nic.
neviem preco som taka,no som asi ina ako ostatne dievcata a niekedy to boli.
Vzdy som bola ina ako dievcata v triede,kamaratky atd.viac citlivejsia,romantickejsia ...
Myslim si,ze to co chcu ostatny je podpriemer.
Dala som mu vsetko co som mohla,od svojho srdca,cez romantiku,pochopenie,podporu,lasku,romanticke prekvapenia a vasen.Co som z toho mala?Bral to ako samozrejmost,nevazil si to a co mi daval?Ano prve 4-5 mesiacov to co ja jemu a potom som sa tou davajucou stala len ja.

Prijimat je pre kazdeho lahke,ale davat je omnoho tazsie :-(
Som asi staromodna,ale pekne upraveny,cisty,vonavy muz je samozrejmostou.
Ja viem su ludia,ktori to vobec nepotrebuju,dokonca sa im to zda trapne,tak som asi nejaka divna,no co uz so mnou.

romanticka

To som pisala aj na zaciatku temy : Je to asi smiešne, ale aj keď som to v sebe akokoľvek popierala a snažila sa pozerať na vzťahy realisticky nejde to.
Nestaviam sama seba na ziadny piedestal,nerobim zo seba dokonalu nadpozemsku bytost a nikoho nedegradujem.
Kazdy nech ma takeho partnera aky mu vyhovuje.
A ano 1 000x som sa pytala preco sa moj vztah skoncil,viem to,skoncil som ho ja a preco to je moja sukromna vec,nemam potrebu rozoberat to tu.