Existuje niekto taký?

Príspevok v téme: Existuje niekto taký?
romantička

Asi každý dospelý človek v určitom veku už netúži len po pár nahodných flirtoch, ale chce niečo viac chce niekoho s kým môže byť sám sebou, niekoho s kým bude hore celú noc a budú spolu piť teplé kakao a rozprávať sa.
No akosi mám pocit, že v dnešnej dobe je čím ďalej tým ťažšie nájsť niekoho koho som si vysnívala ja.
Je to asi smiešne, ale aj keď som to v sebe akokoľvek popierala a snažila sa pozerať na vzťahy realisticky nejde to. Akoby všetci chalani čo sú okolo mňa boli rovnakí. Alkohol, diskotéky, žiadne váženie si ženy, žiaden šarm, žiadne dobrodružstvo, vášeň a najmä romantika.
Asi som jedna z mála, ktorá tak veľmi potrebuje romantiku, ale ja bez nej neviem žiť.
No ešte som nestretla muža, ktorý by bol natoľko romantický, aby mi to vyhovovalo. Jasné na prvom, druhom rande sa každý snaží ukázať z lepšej stránky a ešte aj po 3-4 mesiacoch ho baví hrať sa na romantika, ale potom to akoby zázrakom zmizne.
Prečo neexistujú muži, ktorí Vám večer zaklopú na dvere a unesú si Vás autom niekam na veľkú lúku, zapália sviečky, otvoria víno a celú noc ste tam len Vy dvaja. Prečo neexistuje muž, ktorý Vám nechá pred dverami ružu s pozvaním na večeru, ktorý sa nehanbí na ulici Vás vziať do náručia a povedať Vám ako veľmi Vás miluje, ktorý pri Vás stojí vždy viac ako pri svojich kamarátoch, ktorý sa nehanbí za svoje slzy a netvári sa,že je ten najtvrdší muž na celom svete, ktorý Vás pobozká do vlasov a leží pri Vás celú noc bez toho, aby to skončilo milovaním, ktorý Vás vždy rozosmeje, uteší, váži si Vás ako ženu, je k Vám nežný, citlivý a pozorný? A ktomu všetkému je to ešte sexi, vždy upravený, voňavý muž ktorý k Vám nepríde s neumytými vlasmi, neoholený a s boxerkami, ktoré mal na sebe včera.
Nie som pubertálne dievča, ktoré si niečo vysnívalo, mám 23 a čím ďalej tým viac prestávam veriť na takýchto mužov.
Stretla už niektorá z Vás takého a milí muži sú medz Vami takýto, ktorých to všetko staranie sa o seba a romantika neprestane baviť po 5 mesiacoch chodenia s priateľkou?

romanticka

jajka001_ : Ak by si citala celu temu,tak yb si pochopila,ze netuzim po muzovi,ktory sa bude zaoberat len mojimi pocitmi,len tym co chcem ja, ale ze to chcem obojstranne.Obojstrannu lasku,vasen,nehu,oporu,doveru a najma obojstrannu citlivost.
Preco vsetci kritizujete to,ze chcem aby bol muz upraveny?
Som asi staromodna,ale pekne upraveny,cisty,vonavy muz je samozrejmostou.Nehovorim,ze ma byt taky ked vonku kosi travnik alebo je v praci,ale ked je s priatelkou,ked k nej pride,ked ju pozve na veceru atd.
Osobne som aj za muza v peknej koseli a modernom saku,ked ideme na veceru.Pride po Teba na aute,da Ti ruzu a idete sa spolu navecerat.Samozrejme zena musi byt tiez krasne upravena.Ked hovorim aky ma byt muz myslim vzhladovo,myslim tym rovnaku upravu aj u zeny.
Ale v dnesnej dobe by to malo byt normalne.

jajka001_

hľadáš niekoho,kto tu bude vzdy pre teba, bude neustale vnimat teba, zaoberat sa tvojimi pocitmi, navyse bude krásny, vzdy v pohode, zdravy, bez problemov ... a ked pridu problemy, dokazes mu byt oporou? ked pride o pracu a bude mrzuty, bude mat depresie, alebo bude chory, nebude sa spravat tak, ako si to ty predstavujes, uz bude na nic? degradujes ludsku bytost, ktora ma svoje problemy a pocity na akusi predstavu, ktoru ti musi niekto splnat? takeho cloveka nenajdes. ale mozno stretnes niekoho, do koho sa zalubis, a bude ti jedno, ci ti nosi kazdy den kvety alebo len raz za rok. dolezite bude len to ze je s tebou a ze je vam spolu dobre. viac zalezat na tom, ci je schopny fungovat v realnom zivote, presadit sa, neprepadnut iluziam, depresii, mat svoje ciele, mat charakter, a nie ci ti spieva serenády pod oknom.
v realnom zivote je dolezitejsie, ci mas co jest,kde byvat, a nie ci ti niekto kazdy den vyznava, aka si uzasna a ako strasne ta miluje.aj ked je to urcite príjemné. a ak ta niekto lubi, urcite spravanie sa je samozrejmostou, ze ta podpori , ked treba, ze ta utesi, ked treba, ze sa ta zastane, ze ti pomoze, ale to plati na obe strany.

romanticka

Takze vazit si lasku,obetu,nehu,romantiku,oporu a doveru vo vztahu to su akoze zle hodnoty?
Netusim kolko mas rokov,neviem aky si a nemam pravo Ta hodnotit ale neiktore veci,ktore pises mi pripominaju 20rocnych chalanov.

romanticka

Neviem preco tak velmi utocis na to,co si ja predstavujem pod slovom romantika.Mimochodom juznejsie by to nebola telenovela,pretoze je to australsky serial.
Ak raz clovek stretne pravu lasku nehanbi sa za svoje slzy,za to coho sa boji,za to co nezvladol,pretoze jeho prava laska mu utrie jeho slzy,pomoze mu prekonat jeho strach a pomoze mu dosiahnut to co predtym nezvladol.

AdamKrt

Som to po chvilke, co som to sledoval od 21:40h stopol. Uz som sa nevydrzal divat :). Romantika na domace panicky, co nevedia, co od dobroty. Vymyvanie mozgovne. Typicke pre americanky nadajajuce sa antidepresivami.

To chce dostat sa v zivote na dno, aby ste si naucili vazit ine hodnoty a nie taketo nepodstatne vyplody fantazie. To boli ukazkove vyplody latinskych telenoviel, len krajsie spracovane do serialu. Lenze, co je serial ? Keby to natocili o hodne juznejsie, tak je to telenovela... Podstata obsahu je ta ista.

Alebo sa vratte k romantike, ked praveky clovek opustil svoju tlupu a v druhej tlupe si ovalil svoju buducu zenu po hlave a uniesol ju.... :-D