Existuje niekto taký?

Príspevok v téme: Existuje niekto taký?
romantička

Asi každý dospelý človek v určitom veku už netúži len po pár nahodných flirtoch, ale chce niečo viac chce niekoho s kým môže byť sám sebou, niekoho s kým bude hore celú noc a budú spolu piť teplé kakao a rozprávať sa.
No akosi mám pocit, že v dnešnej dobe je čím ďalej tým ťažšie nájsť niekoho koho som si vysnívala ja.
Je to asi smiešne, ale aj keď som to v sebe akokoľvek popierala a snažila sa pozerať na vzťahy realisticky nejde to. Akoby všetci chalani čo sú okolo mňa boli rovnakí. Alkohol, diskotéky, žiadne váženie si ženy, žiaden šarm, žiadne dobrodružstvo, vášeň a najmä romantika.
Asi som jedna z mála, ktorá tak veľmi potrebuje romantiku, ale ja bez nej neviem žiť.
No ešte som nestretla muža, ktorý by bol natoľko romantický, aby mi to vyhovovalo. Jasné na prvom, druhom rande sa každý snaží ukázať z lepšej stránky a ešte aj po 3-4 mesiacoch ho baví hrať sa na romantika, ale potom to akoby zázrakom zmizne.
Prečo neexistujú muži, ktorí Vám večer zaklopú na dvere a unesú si Vás autom niekam na veľkú lúku, zapália sviečky, otvoria víno a celú noc ste tam len Vy dvaja. Prečo neexistuje muž, ktorý Vám nechá pred dverami ružu s pozvaním na večeru, ktorý sa nehanbí na ulici Vás vziať do náručia a povedať Vám ako veľmi Vás miluje, ktorý pri Vás stojí vždy viac ako pri svojich kamarátoch, ktorý sa nehanbí za svoje slzy a netvári sa,že je ten najtvrdší muž na celom svete, ktorý Vás pobozká do vlasov a leží pri Vás celú noc bez toho, aby to skončilo milovaním, ktorý Vás vždy rozosmeje, uteší, váži si Vás ako ženu, je k Vám nežný, citlivý a pozorný? A ktomu všetkému je to ešte sexi, vždy upravený, voňavý muž ktorý k Vám nepríde s neumytými vlasmi, neoholený a s boxerkami, ktoré mal na sebe včera.
Nie som pubertálne dievča, ktoré si niečo vysnívalo, mám 23 a čím ďalej tým viac prestávam veriť na takýchto mužov.
Stretla už niektorá z Vás takého a milí muži sú medz Vami takýto, ktorých to všetko staranie sa o seba a romantika neprestane baviť po 5 mesiacoch chodenia s priateľkou?

AdamKrt

romanticka:

Preco som s priatelkou ? Pretoze je to ako v reklame na kofolu. Ked ju milujes, nie je co riesit :) A ja ju milujem, i ona mna /aspon to tvrdi/. :)

A cakanie na veceru ? Jednoducho si dohodnite pravidla. Kde je pisane, ze mas Ty robit veceru ? Nech sa stara, alebo je hladny... Mne napr. nerobi problem ukuchtit jedlo /hocico/ aj o par chodoch...

co mozes ponuknut muzovi ? Asi to neni len o tom, ze Ty nieco ponukas. Dolezite je, CI CHCE, to co ponukas a taktiez, ci nechce aj nieco ine, co by rad, ale mu to neponukas... Mozno jemu nieco chyba a Ty to ignoruje, ako on Tvoju romantiku...

Mne len vadi na zenach, ze maloktora zena vie byt skromna. Taku tazko najst. To su vacsinou same poziadavky, naroky. U muzov je to casto tak, ze im casto staci malo k stastiu. Len zeny byvaju casto nespokojne... :) Tym nechcem obhanovat typ ala buran, na ktoreho zena drie. Moj nazor na vztah je, ze kazdy by mal byt vo vztahu rovnakym dielom, alebo sa o to tak snazit...

romanticka

Mily AdamKrt neviem co sposobilo,ze si sa tak velmi velmi nahneval.Ja neodsudzujem muzov,len neznasam tie typy,ktore sedia pri telke a cakaju,ze manzelka im uvari veceru a este za nimi umyje aj riad a to stale.
Ja a varenie?Nemam problem navarit hocico a ani uvarit to priatelovi.
A co mozem ja ponuknut muzovi?O tom som uz pisala.Dala som mu vsetko co som mohla,od svojho srdca,cez romantiku,pochopenie,podporu,lasku,romanticke prekvapenia a vasen.Co som z toho mala?Bral to ako samozrejmost,nevazil si to a co mi daval?Ano prve 4-5 mesiacov to co ja jemu a potom som sa tou davajucou stala len ja.
Prijimat je pre kazdeho lahke,ale davat je omnoho tazsie :-(

AdamKrt

To musis potom mozno hladat niekoho, kto ma varenie/pecenie ako hoby, alebo je kuchar:)

Chlapa si hladaj abstinenta a nefajciara. Takeho co alkohol nechce, ani ked ho ponukaju.

To, ze cele dni pracuje, to je zle ? Vies, ake je tazke uzivit v dnesnej dobe rodinu a vobec MAT SLUSNU PRACU ??? Pracovala si vobec niekedy, alebo Ta zivia rodicia ???? A ked vecer dojde a pozera telku, no a co ??? To akoze nema narok, ked pracuje, alebo co ? No a kto bude varit, ak nechces, ci Ti to robi problem - tak si hladaj chlapa, co to vie...

Viem tiez varit, priatelke mi nerobi problem navarit, upiect, riady porobit, pomoct atd. Ale aby keby ma mal niekto buzerovat, ze si nemozem ani telku pozriet, tak to prrr.
-----------
Mila romanticka:

zamyslela si sa Ty vobec nad tym, co TY PONUKAS MUZOVI ? ;-) Stale len hovoris, co Ty, Ty, Ty, Ty, Ty chces... Mne to pripada, ze si dost velka egoistka. Mozno sa pletiem. Ale napr. skus si zratat, co vsetko robi muz pre zenu a co zena pre muza, ked nejakeho najdes.

Napr. ja robim pre priatelku maximum, ona pre mna minimum. A napriek tomu ma CASTO reci na tamto, hento a pritom ide len o to, ze nema problem a chyti ju hormon.

To chce proste poslat taketo typy ludi niekde na 2 roky do Etiopie, nech si skusia, ako chuti zivot a potom nech sa stazuju....

Ja mam napr. rad, ked ma priatelka kritizuje konstruktivne. Teda v niecom, co ma ozaj pravdu, pokial to ma realny zaklad. To viem uznat. Ale ked clovek pocuje somariny a bludy, tak mam toho tiez dost. A hlavne, ked sa ta druha strana nejak nesnazi a prevazne jednostranne len nieco chce a chce, to sa potom "uplne radostne" tomu druhemu vyhovuje...

Lily.

Som dnes pocula vo filme nieco taketo :"Nie je problem najst mileho, nezneho, romantickeho, zhovorciveho a jemneho muza. Problem je, ze ma uz ineho chlapa."

Teda je nacase pre laskou sklamane, ktore po takom tuzia, aby sa raz a navzdy zmierili s tym, ze taky nejestvuje. Pre optimistiky dodam:"Umrel pred 125 rokmi." A tym by mohli prijat a oplakat svoj zial nad stratou nikdy nenaplnitelnej iluzie. Inak ich srdcia ostane zamknute naveky a princ ich srdca sa ku nim nema sancu dostat cez tu uzku klucovu dierku, aj keby za jej dverami stal vecne.
Zena nestastna, kluc od tvojho srdca nevlastni ten na koho cakas. Odhodila si ho ty sama a len ty ho mozes opat najst.