Mastná pleť....aký make-up??

Príspevok v téme: Mastná pleť....aký make-up??
Anastacia

Ahojte. Prosím vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý make-up na mastnú pleť?? Hlavne, aby kryl a vydržal dlho na tvári.
Skúšala som už od Vichy - Dermablend, ale ten je pre mňa moc hustý. Ďalej Normateint, ale ten mi dlho nevydržal na tvári a tak celkovo mi nesedel. Zatiaľ používam od Rimmel - Cool matte, ten mi celkom vyhovuje, len akonáhle začne viac svietiť slnko dosť sa mi leskne tvár a nie je ani dotyku odolný a nevydrží dlho na tvári.
Potrebujem niečo, s čím by som bola fakt spokojná..pls poraďte..

sibalka:))

jaaj som ja nechapave stvorenie :) Prepacte. Ale mna tiez dorazila tym nazorom.Ved ale tie drahe make upy tolko stoja len kvoli znacke...zlozenie maju prevazne aj tak vsetky podobne

Hugina

Sibalka, to nebolo pre Teba, ale tej mirke, či ako sa nazvala, len som Ťa oslovila, lebo keď sme sa bavili o tom Dermacole, tak Ty si ho chváliš, ja si ho chválim, ale tá osoba napísala akejsi Gosh, že berie, len jej názor, lebo ma čo to odskúšané...či podobné drísty. Tak som napísala, že asi musíme byť retardované (ako irónia), keďže nevieme objektívne ohodnotiť make-up. To podľa hentej osoby vie na celom svete LEN tá Gosh, či aká. Rozumieš už? :-)))

Hugina

No Sibalka, my sme asi retardované, pretože asi nevieme správne zhodnotiť, ktorý make-up nám sadol...ešteže tu máme miru, ktorá vie zhodnotiť, kto je tu objektívny a kto nie.Inak, ak je pod tvoju úroveň, dať niečo na ksicht lacnejšie ako 15 Euro, TAK TY TEDA MUSÍŚ VYZERAŤ :-))))). A tiež sa mi zdá dosť infantilné a primitívne odsúdiť niečo, ČO SI EŠTE ANI NESKÚSILA :-))) Ale šák si dávaj na ksicht make-up aj za 15 000 Euro, make-up ťa určite krajšou nespraví...ozaj, pripomínaš mi Mojsejovú, ktorá má veeeľmi podobné zmýšľanie :-))))))))))))))))))))

mirka 23

praveže mirracle mi velmi vyhovuje, ale ak tu niekto napiše, že Dermacol je lepši ako MF, tak ti to neda :-)Veď chceš mať ten najlepší make up. ja by som velmi bola zvedava na ten Dermacol.